Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ha nem mindig van peteérésem,...

Ha nem mindig van peteérésem, az már biztos, hogy valami betegséget jelez? (PCOS, IR, vagy pajzsmirigy)

Figyelt kérdés
a vérképemen csak nagyon minimális eltérés van, és még a normál tartományba sorolható. A doki szerint nincs nagy baj, nem kell aggódnom, fiatal vagyok még (24) de igazából már 2 éve próbálkozunk (nem görcsösen). Volt már 2 kémiai terhesség, mind2x voltam utána dokinál, hogy lássuk kiürült e, ott arra gyanakodtak hogy megtapadni nem tudott rendesen. Átlagban pedig 6-8 mm a méhnyálkahártya. Ciklusaim amúgy rendebn zajlanak mindig megjön szinte pontosan, csak egyik uh-n nem volt peteérés, aztán meg volt. Szerintetek? Amúgy spontán terhességek voltak semmit nem szedtem stb.
2020. okt. 29. 12:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
2 év után már nem ártana a meddőségi kivizsgálás.
2020. okt. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen 2 év után ki kell vizsgálni.


De amúgy teljesen egészséges nőknek akiknek pár hónapon belül jön a baba is normális, ha néha nincs ovu szóval nem, az, hogy becsúszik pár ovu nélküli ciklus még nem feltétlen jelent gondot. Itt inkább az a figyelemfelkeltő, hogy a baba nem jön 2 éve.

2020. okt. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Valójában jönne, az eslőre 6 hónapot vártunk, a másodikra 11hónapot a baj ott volt, hogy nem maradtak meg a terhességek. Nekem erre a mostani doki azt mondta progeszteron hiány, most szednem is kell utrogestant. Azt mondta nem lesz baj, de a neten meg olvasom, hogy mi minden lehet a baj és frászt kapok....
2020. okt. 30. 08:35
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A progeszteron hiánynem ok, hanem tünet aminek szintén oka van.
2020. okt. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!