Mennyi idő a Kaáliba az inszeminációig?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Jelentkeztünk a Kaáli intézetbe,mert 4 éve nem jön össze a baba.

Augusztusba jelentkeztünk,szeptember elején megvolt az első telefonos konzultáció,megkaptuk a beutalókat melyeknek az eredményét 2 hete elküldtük. Mennyi idő mire felhívnak vagy jelentkeznek valamilyen formában? Borzalmas ez a várakozás,legalább azt tudnák,milyenek lettek a leletek kell valamilyen gyógyszert szednünk vagy ilyesmi..

Valaki esetleg hasonló cipőben vagy aki már végigjárta ezt tudna infót adni mire kell számítani? Előre is köszönöm! :)

Esetleg aki magánba csináltatta az is érdekelne hol,esetleg ott gyorsabb-e és mennyibe került?



2020. nov. 2. 12:58
 1/9 anonim ***** válasza:
28%
A Kaáliban borzasztó hosszú a várólista, ha szerencsétek van 1 éven belül sorra kerültök.
2020. nov. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kettes..ez is elég felmerülő probléma,hogy nem a feltett kérdésre válaszolnak.. és innentől nem kicsi problémáról van szó..
2020. nov. 2. 14:17
 3/9 anonim ***** válasza:
60%

Szia! Mi lombikra járunk, de írok mert nem tudom, hogy a várólistában lenne e bármi különbség. Nekünk tavaly fél évet kellett várni, de azóta a kormány megnövelte a támogatást. Ezen az oldalon olvastam nemrég, hogy valaki pont az inszemről írt, és mehettek is konzultáció után hamar. Áprilisban elvetéltem, és odatelefonáltam, hogy feliratkozzak a várólistára. Doki azt mondta nem kell feliratkozni, menjünk ahogy tudunk. Igaz nekünk folyamatban van már, így nem tudom hogy ez mennyiben változtat a helyzeten.

Mielőtt magánútra mennél mindenféleképpen érdeklődj, hogy nálunk mikor mehetnétek. Covid miatt a leletértékelés telefonon történik jelenleg. Max telefonálj oda, hogy mikor tudjátok megbeszélni a leleteket a dokival, és akkor rá tudsz kérdezni a várólistára is.

2-es válaszolóval meg ne törődj inkább :-) Sok sikert kívánok!

2020. nov. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Kedves 5-ös,köszönöm!

Nagyon sajnálom,hogy elment a baba. :(

Remélem hamarosan összejön nálatok is. :)

Nem veszik zokon,ha telefonálgatok nekik a várólista miatt? ;)

2020. nov. 2. 14:37
 5/9 anonim ***** válasza:
52%

Köszi, mi most vizsgálatokat csinálunk mert a következő lombiknak is vetélés lett a vége. Mi csak márciusban vagy áprilisban tudunk újra menni a vizsgálatok miatt:-(

Főoldalukon van a tájékoztató szövegében: az elkészült leletek kiértékelése és azok alapján a terápiás terv módosítása, konkretizálása.

Én a helyedben erre térnék rá, hogy a leleteket mikor tudjátok megbeszélni. Ha már beszéltek akkor meg simán rá lehet kérdezni a dokinál majd, hogy mikor tudjátok kezdeni.

2020. nov. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Okés,köszi. Akkor holnap délelőtt felhívom őket és rákérdezek a leletekre. ;) Jó lenne legalább azt tudni,hogy azok milyenek lettek. Amit én kiszűrök belőle az nem sok. :))

Jó sokára csinálják a lombikot..durva..

2020. nov. 2. 14:49
 7/9 anonim ***** válasza:
52%

Nem szoktak ilyen sokat várni, ne ijedj meg:) 3 hónapot kell egyébként várni 2 lombik között. Úgy tudom inszeminációnál ha nem sikerül, akkor következő hónapban lehet is kezdeni. Nekünk most azért ilyen sok idő, mert 2 vizsgálatot meg akarunk csináltatni a 2 vetélés miatt, és az a sok idő most.

De ti ne jussatok ideáig:-) Remélem sikerül majd az inszem.

2020. nov. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
73%
Mi is a Kaáliba járunk, júliusban jelentkeztünk, augusztusban megvoltak a vizsgálatok. Szeptemberben már mentünk is inszemre, nagyon gyorsan megy minden. Nem sikerült, de most tartunk egy kis szünetet egyéb egészségügyi problémák miatt. Szerintem telefonálj, ők nem szoktak nagyon telefonalgatni. Ja, és ha foglalt, vagy nem veszik fel, ne add fel, 5-6x is szoktam hívni őket, mire felveszik.
2020. nov. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Kedves 8-as,köszönöm szépen az infót neked is. :) Holnap felhívom őket :)

Nagyon sajnálom,hogy nem sikerült,remélem minél hamarabb újra mehettek és siker lesz. :)

Ha lehet,írjatok majd hogy alakultok :)

2020. nov. 2. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!