Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Férfiként könnyebben hozzá...

Férfiként könnyebben hozzá jutok a saját leadott anyagomhoz lombik céljából?

Figyelt kérdés

Sokáig gondolkodtam rajta, hogyan tegyem fel a kérdést. A lényeg az, hogy 39 éves férfi vagyok és van leadva néhány adag spermám, mert sajnos pár éve úgy alakult, hogy muszáj voltam ezt az utat választani. Ha találok anya jelöltet, akkor elvileg könnyebb procedúrával jutok a saját "anyagomhoz" lombikozni?

Előre is szeretném megköszönni a normális válaszokat!



2020. nov. 13. 00:36
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Nem teljesen értem a kérdést, ha lefagyasztattál belőle betegség miatt, akkor azt eleve csak neked adják ki, nincs olyan, hogy bemegy a Szabó Béla, hogy "a Kis Jóska spermájából kérek egy kicsit".
2020. nov. 13. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Ezt ott tudod negerdeklodni, ahol tárolják a leadott anyagot. De nyilván csak neked adják ki.
2020. nov. 13. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy másnak nem adják ki. A kérdésem az, hogy van-e ilyenkor hosszabb procedúrája a dolognak, ha egy anya jelöltel használni szeretnénk?
2020. nov. 13. 07:15
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs.
2020. nov. 13. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól értem akkor pároddal lombikra szeretnétek menni. Ha elmentek meddőségibe akkor a nőnél vannak vizsgálatok (férfiaknál is van, de gondolom nálatok nincs, hogy az anyag már leadva). Ha feleséged akkor házassági kivonatot kell vinni, ha élettársad akkor közjegyzőit. Alapesetben inszeminációval indítanak, de nálatok valószínűleg lombikkal. Annyi különbség nálatok, hogy amikor neki leszívják a tüszőket, akkor neked nem kell leadni már az anyagot, mert ez megtörtént.
2020. nov. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ugyanaz vonatkozik rátok, mint bármilyen más meddő párra. Ugyanolyan kivizsgálás a nő részéről (téged már nyilván nem kell vizsgálni, hisz nem adsz mintát), ugyanaz a papírozás. Semmivel sem lesz hosszabb vagy rövidebb mint másnak. Illetve, szerintem, mivel korlátozott mennyiségű spermium áll a rendelkezésetekre, nem inszeminációtok lesz hanem egyből lombik. De ez nem 100%.
2020. nov. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, arra vagy kíváncsi, hogy egy nőt megkérsz, hogy kihordja neked a babát?

Szerintem kell valami papír, hogy élettársad vagy feleséged. Nem hiszem, hogy odamész egy nővel akkor beültetik neki csak úgy. Ez kb. béranya kategória, ami ebben az országban illegális.

2020. nov. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat. Az anya jelölt felkutatása még folyamatban, mindössze láttam, hogy itt sokan válaszolgatnak hasonló kérdésekben. A dokim 2 hétig offline van és addig nem nagyon tudok tőle érdeklődni, gondoltam rákérdezek itt addig.
2020. nov. 13. 13:55
 9/10 anonim ***** válasza:
30%

Te mégis mi a francról hadoválsz?

Ez nem úgy működik, hogy beviszel egy random nőt, hogy akkor a spermaddal csináljanak neki kölyköt.

Csak házasságban vagy élettársi viszonyban lehetséges. A kivizsgálások ugyanúgy kellenek. És értelemszerűen csak akkor csináljak, ha más mód nincs.

2020. nov. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a leoltó választ! Elárulnád nekem, hol írtam én olyat, hogy csak egyet gondolok és bemegyek egy random nővel? Mivel itt utána olvasgattam a témának, ezért már képben voltam azzal, hogy milyen viszonyban lehetséges.

Legközelebb értelmezz, olvass és felejtsd el a moslék, kioktató stílusodat. Hála az égnek az előtted szólok normálisan válaszoltak.

2020. nov. 13. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!