Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Embrió fagyasztás után hány...

Embrió fagyasztás után hány hónappal érdemes beültetésre menni? Mennyit vártatok?

Figyelt kérdés

A stimulált ciklus után már akár a következőben is vissza lehet menni? Vagy pihentessem a szervezetem 1-2 hónapig?


Ami azt illeti nekem dupla stimum volt nemrég, 5 hét alatt kétszer volt petesejt leszívásom, a ciklusom eléggé felborult, a mostani és a legutolsó vérzésem között csak 16 nap telt el.

A dokim azt mondta ahogy megjön telefonáljak és már mehet is a beültetés. Nem tudom érdemes-e húzni az időt?



2020. nov. 15. 12:05
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Mi TB-s alapon csináltatjuk, így 3 hónapot mindig várni kell törvényileg. Gondolom ti ezek szerint fizetősen csináljátok. Alapesetben nem szoktak 5 héten belül 2 leszívást csinálni, szervezetednek se tesz szerintem túlságosan jót. Én biztos várnék legalább 1-2 hónapot. Normál esetben úgy működik, hogy megvan a leszívás, megcsibálják ez embriókat, és utána 5 nappal visszaültetik. Most lehet a szervezeted is kicsit meg van zavarodva, hogy csak 16 nap telt el a kettő között.

Miért kellett nálad egyáltalán 5 héten belül 2-szer stimulálni? Mit mondott a doki? Kérdezted tőle, hogy nem e kell pihennie a szervezetednek?

2020. nov. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!