Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mi okozza az alacsony progeszt...

Mi okozza az alacsony progeszteron szintet? És akinek emiatt nem jött a baba, hogyan kezelték hogy sikerüljön?

Figyelt kérdés
Megpróbáltátok házilag "orvosolni" pl progeszteron krémmel, barátcserje kapszulával? Vagy orvos által felírt készítménnyel? Mennyi idő után sikerült így teherbe esni? És utána még mit kell tenni, hogy emiatt ne menjen el a baba?
2020. nov. 17. 13:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Én barátcserjét próbáltam, de nem használt. Orvos által felírt progeszteron az mindig hatásos volt. Ha sikerült a terhesség, akkor minimum 12. hétig még szedni kell. Hogy mennyi idő után sikerült erre nem tudok válaszolni, mert nálam más probléma is van.
2020. nov. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Sok minden okozhatja. Van akinek IR, PCOS, pajzsmirigy alul- vagy túlműködés, egyéb hormonzavarok miatt nincs, de számtalan oka lehet. Ha komoly aprobléma és nincs peteérés sem, akkor hiába próbálsz házipatikával varázsolni, nem fog sikerülni.
2020. nov. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem a fogamzásgátló abbahagyása után alakult ki. Nincs se IR, se PCOS, se pajzsmirigy alulműködés, minden értékem jó ezen kívül. De már 6 hónapja abbahagytam a gyógyszert és nincs peteérésem. Előző hónapban kaptam Duphastont az meghozta a vérzésemet, utána meg Closty-t kellett szednem, hogy legyen peteérésem, de nem lett.

Most voltam laboron, a 21. napi progeszteronom csak 1,47 lett. Megyek vissza az endokrinológushoz konzultációra.

2020. nov. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!