Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Sikertelen lombik után, miért...

Sikertelen lombik után, miért lehet, hogy semmi tünete sincs a várható menstruàciómnak? Nektek hogyan alakultak a lombik utáni menstruációk?

Figyelt kérdés

Októberben volt sikertelen lombikom, akkor meg is jött, időre.

Most hétvégén lenne esedékes a következő menstruációm, de egyelőre semmi jele. Se barnázás, se mellfájdalom, semmi, pedig évek óta mindig ugyanaz a ‘program’.

Ez mitől lehet? Felborult a 28-29 napos ciklusom?

Nektek minden rendben volt a sikertelen lombik utàn?


2020. nov. 20. 11:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a rengeteg gyógyszertől felborult a hormonháztartásod. Idő, míg helyreáll. Nem emlékszem, nekem hogy volt, már 7 év eltelt azóta. De sokminden változott a lombik/szülés óta. Pl már nem barnazok menstruáció előtt, nem fáj a mellem, a peteérés 1 napig kínszenvedés.

Valószínű, neked is a hormonok zavarnak be, vagy esetleg spontán terhesség teljesen kizart?

2020. nov. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Szia én pont így vagyok október 15 - én kaptam Vissza 5 napos embriót és megjött , október 20 - ÁN ,most kellet volna november 17 - én de nem jött meg ,hasam fel van puff adva
2020. nov. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Ezek szerint akkor “normális”, ami most történik, még dolgoznak a hormonok.

Spontán terhesség szinte biztosan kizárt, mert ahogy rákészültünk, hogy majd jól kihasználjuk a hormonokat a hónapban, sajnos úgy nem sikerült együtt lenni peteérés környéki pár napban, mindössze csak egyetlen egy alkalommal, (persze, ilyenkor jön össze minden az embernek..).

2020. nov. 21. 09:06
 4/17 anonim ***** válasza:
Szia ,neked vannak terhességi tüneteid. Mert nekem november 17 kelet volna de nem jött , és hasam fel van puff adva , hányingerem , melleim érzékenyek , hívtam kórházat , mondtak csináljak tesztet de az negatív . Vagy hormonok tol van .
2020. nov. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Mára 'vártam' a menstruációmat, de eddig semmi jele. Terhességi tünetnek annyi lehetne mondható, hogy nagyon megérzem a szagokat, érzékeny vagyok rájuk, sosem volt ilyen. Én tegnap csináltam egy tesztet - csak úgy, megszokásból -, de persze negatív lett.

Remélem hamar visszaáll a megszokott rend nálunk, mert most még pont egy újabb nagy hormonzavar hiányozna. :-(

2020. nov. 21. 15:45
 6/17 anonim ***** válasza:
Szia ,ha megjön meg írod , mert nekem se semmi november 17 én , kellet volna köszi
2020. nov. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Szia neked van haspuffadás?
2020. nov. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Írok majd, ha megjön.

Semmi haspuffadás, semmi tünet.. :-/

2020. nov. 23. 17:30
 9/17 anonim ***** válasza:
Szia megjött nekem , 9 napot késet .
2020. nov. 25. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nekem mèg mindig semmi...
2020. nov. 27. 09:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!