Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mennyibe kerül most egy lombik?

Mennyibe kerül most egy lombik?

Figyelt kérdés
Tudom ingyenes, de érdekelne, hogy van még aki fizet vagy inkább kivárja az időt? Ma telefonáltam reggel és sajnos úgy meglepődtem, hogy kb az állam még mindig a padlót súrolja 🤷‍♀️😱 tavasszal telefonáljak újra?? Atya ég elhiszem, hogy sokan vagyunk! Szomorú, hogy ilyen sokan küzdenek, hogy babájuk legyen bárcsak minden könnyebb lenne! De most egy komoly beszélgetés után a férjemmel elgondolkoztunk, hogy kifizetnénk amit kell! Inmunológiai, genetika, hematológia, Nk sejt funkció,sprema vizsgálat +endokrinológiai mind megvannak!mindenkinek kitartást 🙏
2020. nov. 25. 10:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Keress másik intézetet, pl Dévai! Egyébként lassan december van, a tavasz nem is olyan késő.
2020. nov. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Decemberben a legtöbb intézetben több hetes leállás van, emiatt decemberben nem is nagyon kezdenek kezelést. Januárra csúszunk át, aztán majd február - március tájára már lehet kérni első konzis időpontot. Nem olyan sok az.
2020. nov. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem rossz helyre telefonáltál. A SOTE-ban mi is így jártunk, 1 hónapra kaptunk időpontot és egy évig tötyögtünk úgy, hogy sehova nem jutottunk, mert kb. 1 rezidens doktor végzett mindent és volt olyan, h. a kezelés miatt kimaradt egy menzeszem és amikor 2 hó múlva visszamentem, hogy vérvétel, akkor közölték, hogy szabin az egyszem doktor és jöjjek a köv. ciklusban. És közben jaj, nehogy kifussunk az időből! Itt mentem át a Budai Meddőségibe, 1 hét múlva időpont és álomsebességgel mentek a dolgok onnantól. Itt ami pénzbe került, az a citogenetika a férjemnek (30.000), egy AMH vizsgálat nekem (7000) és egy vagon Q10, ami viszont opcionális. Ha turbózni akarod a petefészked, két marokkal kell enni. Hozzáteszem, hogy itt se jutottunk el a lombikig, mert az utolsó vizsgálat után jött a karantén, aztán meg már nem is volt rá szükség. ;)
2020. nov. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!