Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » PCO? Diéta? Normális, hogy...

PCO? Diéta? Normális, hogy ennyi vizsgálat után az orvos injekciót ad?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam egy magán nőgyógyásznál, gyermekvállalás miatt , előző ciklusban szépen megjött mint szokott nov 14 én 30-31 napra de most először miután elmúlt kis barnázás maradt azóta is..megmutattam az önszorgalomból készíttetett “gyermek vállalás előtti” vérképem, amit 2 hónapja csináltattam ciklus4. Napján éhgyomorra reggel 6 kor TSH :1,628, Lh 3,57 U/L 2,12-10,88. FSH :7,74 U/l 3,85-8,78. Prolaktin: 242 miU/L . Ösztradiol; 73,4 pmol/L 82,2-42. Progreszteron 1,8nmol/L 0,98-4,83

D vitamin folsav B12 tartományon belüliek inzulin 7,5 miU/L HCMa Ir 1,6 Glükóz 4,7 nmo|L annyit mondott rá még elfogadható.....! Majd megultrahangozott és a bal petefészkem nemis találta a méhem mögött volt a jobbra pedig azt mondta “lukacsos” és a 13.ciklusnaphoz túl kicsik a tüszők és ez PCO. Szoval diagnosztizálta nállam ezt majd kaptam egy Pergoveris 150NE nevű inekciót és keddre vissza rendelt uhra . Segítenétek , hogy ilyen esetben mit kell tenni diéta,mozgás,vitamin? Semmit nem mondott igazából erről illetve a barnázásra se 😞

Nemtudom , hogy a barnázás lehet attól, hogy előző cikkusban ittam cickafarkot és palástfüvet vagy hogy ebben a ciklusban méhpempőt ettem? köszönöm a segítséget, előre is.



2020. nov. 27. 14:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem korrekt kivizsgálás. Az egész mögött inzulinrezisztencia áll, endokrinológus, min. 3 pontos cukor-inzulin teszt nélkül erről mondani semmit nem lehet. A nőgyógyászt most tedd félre és menj el egy másik szakemberhez, vagy olyanhoz, aki mindkét területet ismeri!
2020. nov. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Elsőnek van igaza, ez így nagyon gyenge. Endokrinológus is kelleni fog, ő majd elküld egy rendes laborra. Budai Endokrinközpontban rendesek a dokik, van, aki nőgyógyász-endokrinológus is.
2020. dec. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!