Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ez a spermatogram eredmény...

Ez a spermatogram eredmény jónak mondható? Aki jartasabb a témában megtenné, hogy megnézi?

Figyelt kérdés

2020. dec. 3. 16:39
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
2020. dec. 3. 16:45
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a mennyisége jó lenne, de sem a progresszíven mozgók, sem pedig jó alakúak aránya nem túl acélos.


Pl a lelet szerint, a spermiumok 96%-ának a fej részében van eltérés. Ez szerintem nagyon nem jó

2020. dec. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem a legjobb. Nekünk is hasonló volt az eredmény, 4 évet vártunk a babára. De végül spontán fogant. 🤗👣🤰
2020. dec. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Mi a 11. próbálkozós hónapban vagyunk. Sajnos nekem már nincs időm arra, hogy 4 évet várjak.
2020. dec. 3. 21:50
 5/15 anonim ***** válasza:

3# vagyok: utána kell járni, hogy mitől ilyen gyenge az eredmény. Nálunk herevisszér miatt volt, idén műtötték volna a férjem, csak végül nem volt rá szükség.

Ha nincs időtök várni, akkor minél előbb javítani az kell rajta. Ha nincs semmi más eltérés (ultrahangon látják), akkor elég lehet az is, hogy vitaminokat szed.


34n

2020. dec. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Elkezdődtek az orvosi vizsgálatok, herevisszer nincs. 3 hónapja is volt már egy sperma vizsgálat, annak még rosszabb volt az eredménye: [link]

Hétfőn megy vissza az orvoshoz a párom az eredménnyel. A legutóbbi eredményre mondta, hogy szedjen vitaminokat.

2020. dec. 4. 10:51
 7/15 anonim ***** válasza:
75%

Az első válaszoló vagyok.


Mi hasonló cipőben járunk mint ti, csak az én férjemnek ennél is rosszabb az eredménye. Amikor ez kiderült, azonnal ment andrológushoz, volt UH vizsgálata, néztek hormonokat, genetika.... semmi eltérést nem találtak. Nekünk is azt mondta az orvos, hogy szedjen vitaminokat és 3 hónap múlva kontroll. De én nem vártam egy percet sem, bejelentkeztem egy meddőségi klinikára, hamarosan lesz az első konzultációnk egyben a férjem 3 hónapos kontrollja is pont előtte lesz. Igazából azóta se lettem terhes, én már belefáradtam a várakozásba, a mi eredményünkel valószínűleg úgyis lombik szükséges.

2020. dec. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ez sajnos nem jó. A motilitás sem jó, a progresszíven mozgók kevesen vannak, de a legnagyobb baj hogy csak 4% normál szerkezetű. Én azonnal mennék inszemre ezzel, de még az is lehet hogy lombikra jó csak.
2020. dec. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
A fejlemény azóta annyi, hogy az orvos tenyésztést kért, mert a fehérvérsejtek száma sok. Azt mondta, hogy többet a tenyésztés eredménye után tud mondani. Szombaton reggel megyünk újra. Úgy érzem, hogy egyre távolabb kerülünk attól, hogy természetes úton legyen gyerekünk.
2020. dec. 8. 19:07
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Valójában ez a jó a rosszban!

A magas fehérvérsejtszám fertőzésre utal. Ha megjön a tenyésztés eredménye, akkor kiderül melyik baktérium okozza, kapsz rá antibiotikumot és helyre fog jönni minden.

A sok rossz lehetőség közül, ez a legjobb, legkönnyebben kezelhető ok. Úgyhogy pozitívan álljatok hozzá!

2020. dec. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!