Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Missed ab után mikor sikerült...

Missed ab után mikor sikerült a terhesség?Egészséges problemamentes terhesség volt,félek előre az újabb vetélestől!

Figyelt kérdés

2020. dec. 3. 22:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugyan spontán vetélésem volt, két hónap után sikerült újra teherbe esni, problémamentes terhesség volt. Úgy tudom missed ab után több időt kell kihagyni, de az orvos biztos tájékoztatott.
2020. dec. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
4 hónapra a műtét után. Egészséges terhesség volt. Én is féltem,nagyon rossz volt állandóan rettegni hogy nem lesz szívhang. Minden uh előtt tiszta ideg voltam,ugyanakkor alig bírtam kivárni minden hónapban. Félidőtől lettem picit nyugodtabb,mert már éreztem mozogni,meg vettem egy szívhangfigyelőt,néha ráhallgattam és megnyugodtam.
2020. dec. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
2018 májusban missed AB műszeres befejezéssel, aztan 2018 októberben terhes lettem 🥰
2020. dec. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Sajnos 10 hetesen missed ab volt június végén,szeptembertől próbálkozunk,de nem jött össze eddig a baba.Nagyon szeretnénk:-((
2020. dec. 4. 06:23
 5/15 anonim ***** válasza:
Ne add fel kérdező, ha egyszer sikerült teherbe esni, akkor másodjára is sikerülni fog. Minél hamarabbi babásodást kívánok! 🙂
2020. dec. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem október 29én volt. 9hetes lettem volna, de 5hetesen nem fejlődött tovább.

Nekünk a doki egyből zöldutat adott a próbálkozásra. Az első hónap sajnos nem jött össze. Mi is nagyon bizakodunk.

2020. dec. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Remèlem hogy így lesz,köszönöm a bíztatást!Utolsó válaszoló,minnél hamarabbi gyermekàldást kívánok!
2020. dec. 4. 15:16
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem augusztusban volt missed abom, a 7heten úgy itt hagyott minket. Két hete teszteltem pozitívat. Remélem most minden rendben lesz
2020. dec. 5. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
De jó,gratulálok!!Jó babavárást és egészséges babát kívánok!!
2020. dec. 5. 08:18
 10/15 anonim ***** válasza:
Februárban missed ab műszeres befejezéssel 8 hetesen. Most 1w heteawk vagyunk, minden rendben, remélem már nem is lesz baj és jövő júniusban babázhatunk :) nekem abban a hónapban jött össze, mikor elkezdtem lh teszteket csinálni és trimeszter nevű vitaminra váltottam. Előtte femibiont szedtem, azzal nem sikerült.
2020. dec. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!