Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Szerintetek normális a “...

Szerintetek normális a “ barnázás” ilyenkor?

Figyelt kérdés

Méhpempőt szedtem menstruáció utolsó napjától 10napig kb es a 2napon barnázni kezdtem ezert abbahagytam és elmúlt .... lehet ettől barnázás járt már valaki így? Majd orvoshoz mentem cikluc 13.napon megvizsgált nem mondott rá semmit 4-5 nap múlva kelet vissza mennem mert stimulálta a petefészkeim nem volt domináns tuszo a stimu nem volt jo mert keves volt, es keson keztuk el de reagaltam ra . Mondta hogy ez a hónap sikertelen ...es kaptam utrogestant 2x1 100 ast 5 napig ettől elvileg megkell jonnie. De mióta szedem megint barnázok volt ilyen annak aki szedte? Holnap kell beszednem utoljára

Tapasztalatok? Progreszteron 1,8 LH 3,57 FSH 7,74 osztradiol 73,4 prolaktin 242,9 ezek ciklus 4. Napja erre kaptam a stimulaciot



2020. dec. 5. 07:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha nincs domináns tűsző, akkor miért kaptál utána progeszteront? Pont, hogy a progi fent tartja a hőmérsékleted, és ha szeded nem vagy nehezebben jön meg...

Gondolom, hogy ha stimulálnak, illetve be van taggelve a PCOS, akkor ki vagy vizsgálva. De úgy rendesen? Tartasz esetleg rá valamilyen diétát?

2020. dec. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!