Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Méhpempőről valakinek vélemény...

Méhpempőről valakinek vélemény? Jó és rossz is érdekel.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Remélem tudtok nekem és a páromnak segíteni egy picit. Egy éve próbálkozunk babával 1 hónap híján és idáig sikertelen a gyermekáldás pár hónapja talán vetélésem volt késett kb egy hetet aztan fél tenyérnyi vérdarab távozott belőlem erős görcsök, hányinger mellett. Arra gondoltunk ha már úgy is folyamatosan veszünk minden vitamint meg teát, hogy a méhpempőt még kipróbáljuk hátha. Végig csinálok egy 3 hónapos kúrát aztán meglátjuk.. Doki előtt ez az utolsó reményem.. (Párom pedig lassan sperma vizsgálatra megy) igazából az érdekelne hogy nektek hogyan hatott a méhpempő esetleg ha hatott mennyi idő után.(egyébként mi a dydex 50 grammos méhpempőt vettük) köszönöm előre is ha valaki elolvasta és válaszol.

2021. jan. 5. 21:08
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
0%
Pempősítve még nem találkoztam vele. Azt tudom, hogy vannak akik kisütik szülés után és úgy elfogyasztják. Szerintem ennek maximum mentális hatása ha lesz.
2021. jan. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%

Én bio boltban kapható méhpempőt vettem, a megadott mennyiséget nyelvem alatt tartva fogyasztottam kb 3 hónapig. Azért így, mert állítólag jobb a felszívódása és utáltam az ízét....

Nekem egy hatása volt, hogy beállította normálisra a ciklusomat és nemsokra rá (nem azonnal!) sikerült is teherbe esnem. De akkor, amikor már nem szedtem. A ciklusom viszont megmaradt szépen, ahogy beállította.

2021. jan. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
93%

Én termelőtől vettem. Nyelv alatt minden reggel éhgyomorra

3 éve már szedtem akkor a 40-45 napos ciklusom beállította és teherbe estem. Akkor abba hagytam

Idén volt egy nőgyógyászati beavatkozásom amitól teljesen felborult a ciklusom. Újra 40+ napokra jött meg. Volt hogy 60 napra. Aztán volt egy vetéléseim is. Újra szedem 4 hónapja már. Szépen 31 napos azóta a ciklusom. Hajhullas is elmúlt. Illetve remélem a baba is összejött, pár napom van még

2021. jan. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat csajok. Akkor valamiben legalább mindenképp segít.

Második majd írd meg lett e baba. Drukkolok!

Én kevertem mézzel, valahol azt olvastam így hatásosabb plusz az íze is tűrhetőbb

2021. jan. 5. 23:14
 5/32 anonim ***** válasza:

Köszi. 😊

Én mindenképpen úgy gondolom, hogy hatásos. Pl a peteérést is azóta érzem amióta szedem

2021. jan. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
Nekem abban a honapban maradt el a peteeresem mikor szedtem
2021. jan. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
67%
Én is próbálkoztam vele. Nálam allergiás reakciót váltott ki, pedig amúgy nem vagyok az semmire (tudtommal). Szóval először mindenképp nagyon kis mennyiséggel érdemes kezdeni és azt növelni ha nem jön elő semmilyen negatív hatás.
2021. jan. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 Angéla 5 válasza:
Szia én is el kezdtem enni a mehpepőt 6.a óta remélem be válik babát szeretnénk, az íze iszonyat 😊
2021. jan. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Utolsó keverd egy kis mézzel. Csak meg van a megfelelő hígítási arány 😊
2021. jan. 10. 23:25
 10/32 Angéla 5 válasza:
Köszi szépen, még próbálom hátha jobb lesz az íz 🍀
2021. jan. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!