Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mért nem esek végre teherbe?

Mért nem esek végre teherbe?

Figyelt kérdés

Üdv!

A barátommal kicsit elég "különleges" a kapcsolatunk! De nem az a lényeg, a lényeg, hogy nagyon stressz alatt vagyok!

Majdnem 8 hónapja vagyunk együtt!

Ebben a 8 hónapban azt hiszem volt egy vetélésem ezelőtt 4 hónapja!

- konkrétan 1 hónapig nem jött meg, majd rá egy hétre megjött, de darabos nem normál kicsi darabok, hanem nagy darabok-


Na, és azóta a hormonális dolgaim a feje terére álltak!

A menstruációm megváltozott! Hol kevesebb, hol több! Úgy értve, hogy 1 hónapban normális folyása, a másikban meg alig 5 napig tart kevés folyással!

Folyton hányinger és szédülés kerülget!


Van egy lány ismerősöm ő sem tudott sokáig teherbe esni pedig ő menstruált, aztán elment az orvoshoz felírt neki valami bogyókat, aztán rá kb fél évre azt hiszem, teherbe is esett!


Az én kérdésem az lenne, hogy valamilyen hormonális problémám lehet, vagy totális meddőség- esetleg ezt lehet orvosolni?

A héten szeretnék végre én is orvoshoz menni, de jó lenne előtte néhány bátorító válsz, vagy egy kis remény!


Előre is köszönöm a válaszokat :)



2021. jan. 18. 21:44
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Ha kell esetleg több info, akkor szívesen válaszolok :)
2021. jan. 18. 21:45
 2/17 anonim ***** válasza:
95%
Miért kell egy majdnem 8 hónapos kapcsolatba gyerek?
2021. jan. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
84%

Egészség/Nők egészsége kategória alatt valószínűleg több sikered lenne. Mindenesetre nem szabad előre aggódni ilyenek miatt, interneten meg végképp ne nézz utána, mert kiderül, hogy egy ritka és halálos betegségben szenvedsz, amit majd az orvosod megcáfol, de legalább addig lesz pár álmatlan éjszakád.

Próbálj meg kikapcsolni és nem ezen pörögni addig. Igyál egy pohár bort vagy valami.

2021. jan. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
86%
LOL, nem is ismeritek egymást. De ha neked jó, hogy a csávó majd lelép pár hónappal a gyerek születése után, akkor szexeljetek csak nyugodtan ;)
2021. jan. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
A különleges kapcsolat azt takarja, hogy a csávó nem tudja hogy gyereket akarsz?
2021. jan. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ööö...nekem a kulcsszavaidról lenne kérdésem. Amennyiben ezek a szavak jellemzik legjobban az alig 8 hónapos kapcsolatod, lehet, hogy nem is olyan nagy baj, hogy nem jön az a baba. Nevezzük inkább mázlinak. Amúgy mitől tartod különlegesnek a kapcsolatod? Hány évesek vagytok?
2021. jan. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
93%
Előre sajnálom azt a gyereket, aki benned fogan.
2021. jan. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Én 21 ő 27 lesz.

A különleges azt takarja, hogy ezelőtt 2 éve ismertem meg a 19 születés napomon. 2 évig, csak azt hallgattam a közös ismerősünktől, hogy " kéri a számod, a Facebook nevemet stb.

Mivel 2 évig nem beszéltem, illetve nem találkoztam vele.

A másik része, hogy különleges... hogy ezelőtt 8 hónapja hunyt el anya.

2 évig annyit beszélte tele a fejemet az az ismerősünk, hogy a temetés után, zokogva mentem hozzá.

2021. jan. 19. 04:15
 9/17 A kérdező kommentje:

Ő egy igazán különleges férfi!

Kb ő faragott belőlem egy életképes nőt!

Majd, hogy nem 3 évig kerestem munkát, amióta vele vagyok, az önbizalmam is megnőtt! És még munkám is van!

2021. jan. 19. 04:17
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Miért siettek ennyire a gyerekkel? Mi lenne, ha megismerés alaposan, mielőtt gyereket vállalsz?
2021. jan. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!