Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lombik esetén hogyan mondják...

Lombik esetén hogyan mondják el az eredményt?

Figyelt kérdés

Kedden lesz a leszívás. Gondolom utána a lábadozóban annyit mondanak, hogy hány petesejt lett. Aztán a megtermékenyült embriókról telefonon értesítenek?

Majd 2 hét múlva ha megyünk a vérvételre,- vagyis megyek egyedül mert párom ugye nem jöhet be- akkor ott közlik és bőgve kell a várón átmásznom, ki a kocsiig és ott beülve közölni a párommal? Belegondolva ez nem annyira tetszik. :(



2021. jan. 23. 07:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%

Miért kellene " bőgve átmászni a várón"???? Miért akarsz bőgni egyáltalán???

Azt hittem, csak felnőtt embereknél végeznek lombikot, nem óvodásoknál!

2021. jan. 23. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%
Hát épp itt lenne az ideje megtanulninkicsit kontrollálni a saját érzelmeidet, bakker.
2021. jan. 23. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Én a vérvétel reggelén csináltam otthoni tesztet, így otthon tudtam meg a rossz hírt.


Egyébként igen, leveszik a vért, majd egy idő múlva behívnak, és a doki közli az eredményt.

2021. jan. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem simán szabad orvosi váróban bőgni. Rossz hírt kapsz, sírsz, ennyi. Vagy a meghatottságtól a jó hír miatt, mindegy. Senki nem fog ujjal mutogatni rád.

Az persze rossz érzés ha az ember mellett nem lehet ilyenkor ott a párja.

2021. jan. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
21%
A vérvétel eredményét is telefonom fogod megtudni. De ha ennyire nem vagy még felkészülve ne vágj bele
2021. jan. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
95%
Leszívás után megmondják, hogy mennyi petesejt lett. Utána telefonálni kell, hogy sikerült-e a megtermékenyítés, megmondják mikor kell beültetésre menni. Vérvétel előtt én is teszteltem otthon, jobb tudni mire számítsak. Ha elsírod magad az sem szégyen, aki oda jár az tisztában van vele, hogy milyen érzés. Sok sikert kívánok!
2021. jan. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Leszívás után megmondják mennyi petesejt van. Másnap telefonálsz hogy sikerült e őket megtermékenyíteni másnap megint hogy fejlődnek és általában akkor megmondják számoktól függően mikor kell menni beültetésre. Utánna pihi.. én nem bírtam ki beültetés utáni 9. naptól már teszteltem, amikor terhes voltam mind a 3 alkalommal akkor már mutatta a 3 napos embriót is... Így ott nem volt közvetlen csalódás nem is lehetett volna mert rögtön nem mondanak eredményt. Kb 2 óra múlva telefonál a doki ha sikerül gratulál 2 hét múlva ultrahang.ha nem akkor megbeszélitek a következő konzultációt.Ez intézetenként lehet változó én a Budapesti Kaáliba voltam.
2021. jan. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Iszonyú érzéketlenek vagytok!

6 év próbálkozás után ha megtudnám, hogy terhes vagyok, biztosan elsírom magam. És igen, a 6 év alatt egyetlen egyszer nem láttam pozitív tesztet....

Örülök, hogy nektek nem kellett ezeken keresztül menni és ha rossz híg, ha jó, fapofával tudjátok fogadni a hírt.

A negatív nem biztos, hogy sírásra késztetne, mivel megszoktam....

2021. jan. 23. 12:12
 9/12 anonim ***** válasza:
48%

5ös vagyok.

De keresztül mentem. 9 lombik van a hátam mögött. De a labor eredményt akkor is telefonon fogod megkapni.

2021. jan. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

3-as vagyok.

Én személyesen a dokitól tudtam meg, úgyhogy ez intézményfüggő.



"A negatív nem biztos, hogy sírásra késztetne, mivel megszoktam...."


Sajnos én is ezt gondoltam, de annyira bíztam a lombikban, hogy mégis szíven ütött a sikertelenség... Hazafelé a kocsiban is elsírtam magam ugyanúgy, mint reggel a tesztnél. Nemsokára kezdjük a következő stimulációt.

Nektek sok sikert!

2021. jan. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!