Ha peteeres napjan voltam egyutt a baratommal az mar tul keso?

Figyelt kérdés
Delelott nagyon szurt a hasam, petefeszekenel, valoszinuleg akkor lehetett a peteeres, es delutan voltunk egyutt. Az mar nagyon keso? Persze tudom, hogy majd kiderul:). Homeroztem is de ossze-vissza mutatott mindent a heten:/ homero szerint lehett szerdan is meg szombaton is. De a heten csak szombaton tudtunk egyutt lenni.
2021. jan. 24. 09:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát idő kell mire felérnek, így ahogy mondod majd kiderül,sosem lehet tudni.
2021. jan. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem késő. Ovu tesztet szoktál használni? Hol hőmérőzöl? Szájban vagy hüvelyben?
2021. jan. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Igen szoktam, de most csak egy darab volt itthon csutortokon csinaltam meg a tesztet, nem is tudom miert, folosleges volt, halvanyabb volt a csik, lehet azt jelezte hogy elmult az ovucsucs de lehet azt hogy meg csak az utan lesz..

Homerozni honaljban szoktam digitalis nerovel. Tegnap (szombat) reggel leesett a ho, mara felment. De ugyanez volt szerdarol csutortokre is...

2021. jan. 24. 20:40
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha szájban vagy hüvelyben (vagy végbélben) mérnél, akkor pontosabb lenne, nem ugrálna annyit, jobban be tudnád lőni az ovu időpontját. A hónaljban mért érték ingadozik.
2021. jan. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%
Nem kell ennyire rá görcsölni én személy szerint sosem használtam ovu tesztet, sosem számoltam h mikor lehet peteérésem még is sikerült a baba 😊
2021. jan. 25. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ma reggelre megint visszaesett..legalabbis azt mutatja, tenyleg mashol kell merni ez igy nem megbizhato
2021. jan. 25. 12:36
 7/10 anonim ***** válasza:
Én abszolút nem értek hozzá, csak eszembe jutott egy gondolat; hogyha pl valakik nagyon görcsösen akarják, hogy összejöjjön egy kisbaba, akkor lehet, hogy tehát pont ettől nem jön össze; mert hogy ennyire rá vagytok feszülve; ennyire stresszeltek rajta. Én amúgy nem tudom abszolút, csak gondoltam , leírom; hogy hallottam valami ilyet is.
2021. febr. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nálam jobban nem stresszel rá senki, de attól összejött.
2021. febr. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az idegesség valóban bekavarhat (de nem feltétlenül fog), viszont hőmérőzni idegeskedés nélkül is lehet :-)
2021. febr. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
:-)
2021. febr. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!