Vérzés probléma?

Figyelt kérdés

Lett végül baba? Volt megoldás rá?

A helyzet a következö. 7 évig szedtem fog.gátlot. 1,5 éve tettem le mert babát szeretnénk. Azóta nincs peteérésem se. A vérzésem meg vicc. Halál pontosan jön meg 28 napra mindig,de ugy néz ki hogy az elsö nap görcsölök vérzek,de nem nagy mennyiség. 2.nap csak barnázás, elég egy tisztasági.

3.-4.nap nincsen semmi szó szerint, betét se kell, csont száraz vagyok, majd 5.-6. nap megint barnázok, egy tisztasági elég.

Voltam hormonon minden rendben volt,a pajzsmirigyemmel is.

Tehát sehol semmi eltérés csak hogy nincs spontán peteérésem. Gyogyszerrel sikerült,de a vérzésem akkor se változott. Ez meg már 1,5 éve. A doki szerint majd helyre áll. A fog.gátlo nagyon bezavarhatott.

Szerintetek?



2021. febr. 11. 19:49
 1/2 anonim ***** válasza:
A vérzés nem tudom mennyire számít, ha minden ok. Nekem kb 26 éves korom óta alig van 1 napig kb akkor is elég 1 betét, csak azért kell cserélni mert kell. 2.nap kis vérzés 3.naptól barna 1-2 napig. És 3x is voltam terhes,ilyen kevés vérzéssel is. Uncsitesom nak is 26 évesen ugyan ez, egyből teherbe esik ha akar.
2021. febr. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátló tényleg nagyon be tud zavarni. Nekem 3 évembe telt, mire úgy kiürült, hogy teherbe tudtam esni.
2021. febr. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!