Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Szerintetek ez a progeszteron...

Szerintetek ez a progeszteron érték jó?

Figyelt kérdés

30-33 naposak a ciklusaim, eddig nem nagyon LH teszteltem de ebben a hónapban a ciklus 13.napján lett pozitív 14.en is erős volt de már nem annyira mint a 13.on 14. Napon éreztem is a jobb oldalon a fájdalmat egy félnapig. 22. napon voltam progeszteron mérésen 67,90nmol/L a ref :tartomány luteálisra : 3,816-50,56 nmol/L miért lehet több? Elvileg szervi bajaim nincsenek háziorvosi teljes vérkép tökéletes és a 3-5.napos hormon panelem is tökéletes az endokrinológus szerint. Voltam hasi, vese UH-n ott se láttak eltérést sehol.

Ez azt jelenti , hogy volt tüsző érésem, és meg is repedt?

Luteális fázisom kb 14 nap


A hőm így alakul.

[link]



2021. febr. 19. 11:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez valóban egy jó érték, 35 nmol/L felett jónak számít. Egyénileg más, sőt ciklusonként is más lehet a progreszteronszint, ezen nem aggódnék. Van aki szerint terhességet jelez, de önmagában nem mérvadó.

Szép a görbe is, sőt most még felfelé is tendál, emiatt nem kizárt hogy terhes vagy, de eléggé 50-50%.

2021. febr. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszod . Én annak is örülök , ha egy szép peteérésem, tüszőrepedésem volt:)

A hő nem túl alacsony foll és a lut fázisba? Mindenkinek sokkal magasabb alap hőket látok mind2 fázisba :( TSH-m 1,6 t3 t4 is jo arra gondoltam hogy ez az oka, hogy alacsony de nem :(

2021. febr. 19. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!