Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Érdemes korhàzba menni vagy...

Érdemes korhàzba menni vagy inkább Magàn orvos?

Figyelt kérdés
Most fogok beutalot kérni petevezetèk àtjàrhatosàgi vizsgálatra... És nem tudom mi lenne jobb... Magán úton nagyon drága... Viszont ha TB alapon intèzem ki tudja mikorra kapok idöpontot.. De szerintetek??

#orvos #TB #termékenység #Petecezetèk
2021. febr. 21. 23:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia nem tudom hol laksz, nekem a doki magánba azt hiszem 45 ért csinálta itt pesten. Nem vvolt macera ide oda rohangálás a magán rendelőben egy 10 perces vizsgálat volt.


[link]

2021. febr. 22. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem annyira nem sok ido. Elsore en megvarnam mennyi az a sok. Ha tényleg sok, akkor meg uh_os atjarhatosagira mennek, nem a sima rontgenesre Annyival nem dragabb es az nem faj.
2021. febr. 22. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Miskolcon lakom :/ itt 60 ezer a legolcsobb magán úton
2021. febr. 22. 01:18
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én az Erzsébet fürdőben csináltattam Miskolcon,HiCoSy. Azt hiszem 45 volt tavaly előtt. Gyors volt, 10 perc.

TBre nézd meg csinálnak e ilyet, tudtommal ott csak altatásban és vágnak:/ így ébren, hüvelyen keresztül.

2021. febr. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!