Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ajánlanátok olyan nőgyógyászt...

Ajánlanátok olyan nőgyógyászt Pécsen aki a meddőséggel foglalkozik?

Figyelt kérdés

Párommal másfél év után bejelentkeztünk a meddőségi központba konzultációra és egyből lombikot javasolt a doki.

Ami kiderült egy 3, 2 cm-es csokoládéciszta, magyarán endometriózis, viszont tulajdonképpen nem nagyon van tünetem.

Néha görcsösebb a menstruációm, de sokszor egyáltalán nem görcsölök.

A hormonjaim rendben vannak, a párom spermaeredménye rendben van.

Úgy éreztem kicsit, hogy a doki nem igazán biztatott minket a spontán teherbeesés reményével, pedig én úgy gondolom, hogy nálunk jóval problémásabbaknak is összejött már spontán a gyermek.

Talán a korom miatt ajánlotta rögtön ezt a megoldást, (most töltöttem be a 35. életévemet) viszont én ezt most nem vagyok hajlandó így rögtön elfogadni. Igazából nagyon meglepett ez a hír, hiszen mivel mindig is egészségesnek éreztem magam, egyszerűen számomra elképzelhetetlennek tűnik, hogy ne lehessen természetes úton gyermekem, és most hogy utánaolvastam a lombiknak hogy egészen pontosan miről is szól, hogyan zajlik, én nem vagyok benne biztos, hogy ezt egyáltalán valaha be szeretném e vállalni.

Jelen pillanatban azt érzem, hogy ha természetes úton nem lehet, akkor majd megbirkózok vele valahogy, de nem szeretném megerőszakolni a testem és a lelkem azért , hogy kierőszakoljam egy kis lélek lejövetelét."

Nagyon becsülök mindenkit aki másképp fogja fel, de én irtózom ettől az egésztől. Szeretnék találni egy orvost, aki megpróbálja segíteni valahogy a természetes fogantatást.

Kérlek akik lombikosok vagytok ne értsetek félre, tényleg titeket tisztellek becsüllek érte, hogy ezt is bevállaljátok, de én úgy érzem, hogy nekem ez nem férne már bele.



2021. febr. 25. 18:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Sajnos konkrét orvost nem tudok, aki ilyennel foglalkozik...egyedül a Da Vinciben találtam családtervezési programot, ott Veszprémi Béla doktor úr van.

Azonban (sok) kiváló szakember van aki talán tud segíteni:

Dr. Stefanovits Ágnes (DaVinci és Medicover klinika), kiemelkedő a szakértelme, teljesen megbízok benne.

Dr. Hantosi Eszter (klinikán), ő is nagy koponya, barátnőm hozzá járt a lombikja alatt (olvastam, hogy olyat nem szeretnél, de talán ő is tud segíteni)

Dr. Ruzicska Zsolt (Aniron), sógornőmnek segített a babánál (pontosan nem tudom, mi volt ott a baj)

Dr. Vízér Miklós (DaVinci klinika), ő a nomber 1, ha jól tudom

Dr. Arany Antal (Medicover), szülést nem vállal, de régóta az elsők között van és azt hiszem az egyik legjobb uh-s

Dr. Labossa Gusztáv (klinika), sokan dicsérik, jó szakember

Dr. Molnár Gábor (klinika), genetikus


Így elsősorban ők jutottak eszembe, remélem valamennyit tudtam segíteni.

Talán a fecbookon a Pécsi baby csoportban tud valaki konkrét személyt.

Sok sikert és kitartást kívánok!

2021. febr. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem vagyok érintett, így a témában sem merültem el nagyon. Amennyire tudom, Pécsen Kovács Kálmán és Várnagy Ákos a legprofibbak meddőségi területen, pont ők vannak a meddőségi centrumban, szóval gondolom nem velük szeretnél konzultálni.

Wilhelm Ferenc neve jutott még eszembe, ő is meddőségi területen dolgozik. Régen Pécsen rendelt, most talán Kaposváron, ill. a Da Vinciben szokott uh-vizsgálatot végezni.

2021. febr. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Segíteni ugyan nem tudok orvosok ajánlásával, de érdemes utánanézned a NaPro technológiának. [link]


Keresztény körökben elterjedt, mivel náluk nem megengedett a lombik, nézz utána, hátha segít valamit neked. SOk sikert! :)

2021. febr. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha az előbb említett NaPro neked szimpatikus, akkor Lankó Erzsébetet keresd meg, ő pécsi.

Barátnőmmek ő segített (igaz, ott semmi gond sem volt).

[link]

2021. febr. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
jaj de jó...nagyon nagyon szépen köszönöm ezt a rengeteg elérhetőséget...! :) nagyon jól esik, hogy mindenki segíteni próbál.
2021. febr. 26. 15:59
 6/6 A kérdező kommentje:
Dr. Ruzicska Zsolt -ot már én is néztem. Várnagy dokinál voltunk a konzultáción. Köszönöm a többieknek is, utána nézek mindeegyik linknek és elérhetőségnek.
2021. febr. 26. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!