Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mi az amit én is tudok tenni...

Mi az amit én is tudok tenni annak érdekében, hogy minél előbb áldott állapotba kerüljek?

Figyelt kérdés

A nőgyógyászhoz hónapokat kell várnom mire fogad, jó magánt még nem találtam, de rajta vagyok.


Milyen itthoni praktika van, vagy mit vehetek meg és próbálhatok ki, ami segíthet?


2021. febr. 26. 13:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Terhesvitamint érdemes már a próbálkozás időszakában szedned. A D-vitamin is fontos, de ezt egy vérvétel nélkül nem érdemes elkezdeni szedni. Amit esetleg tudsz vinni a dokihoz egy hormonpanel eredmény, ezt a 3.napon és a 21. napon szokták levenni vérből. A 21. nap csak akkor érvényes, ha 14. napon van az ovud.

A ciklusodat tudod követni, ovu tesztet is végezhetsz vagy akár a hődet is mérheted reggelente.

2021. febr. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Hőgörbe vezetés, LH tesztelés, vitamin szedés és 2 naponta szex.
2021. febr. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem az lenne a legfontosabb, hogy ne feszülj rá ennyire előre. Igaz nem írtad mikor kezdtetek el próbálkozni, de ha csak most kezditek, akkor igazából a vitamin, legfőképpen a folát szedése a legfontosabb.

Rendszeres a ciklusod? Nem túl hosszú, nem túl rövid?

2021. febr. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Eléggé rendszertelen a ciklusom, a menzeszem is.

Már lassan 2 éve próbálkozunk😢

Vitamint rendesen szedek, abban hiány nincs.

2021. febr. 26. 14:02
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

2 éve? Már rég mehettél volna orvoshoz...

Milyen az életmódotok?

Párod is mehetne vizsgálatra, az övé egyszerűbb, gyorsabb..

2021. febr. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Párom volt. Nincs nála semmi.



Mikor kezdődött, 1 hónap után mentem, de nem is foglalkoztak velem.


Én Sportolok, egészségesen eszem, átlagos.


Ő nem sportol, dohányzik, és nem él egészségesen.

2021. febr. 26. 14:15
 7/13 anonim ***** válasza:
79%

Én rendszertelen menstruáció al azzal kezdtem, hogy nőgyógyászhoz mentem. Azt hittem kapok valami gyógynövényes valamit amivel rendszeresebb lehet a ciklusom, aztán elküldenek hogy jöjjek vissza 1 év próbálkozás után. De nem így lett, 4. hónapnál tartunk és következő hónapban már petefészek stimuláló gyógyszert kapok.


Rendszertrlen ciklussal, nem érdemes évekig várni a csodára, orvoshoz kell fordulni.

2021. febr. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen hogy normális válaszokat adtatok
2021. febr. 26. 14:21
 9/13 anonim ***** válasza:
55%
Én amint abbahagytam a fogamzásgátlót, rögtön másnap elkezdtem babaváró terhesvitamint szedni, illetve elkezdtem az Aviva tornát, ami elvileg elősegíti a termékenységet. 1 hónap alatt teherbe estem.
2021. febr. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
59%
Hm..érdekes ez a meddőségi, nekem az az érzésem, hogy mindenkit szeretnek egyből lombikra küldeni. Mintha az olyan egyszerű menet lenne..
2021. febr. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!