Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Rendszertelen ciklus mellet...

Rendszertelen ciklus mellet mennyi ido alatt lett baba?

Figyelt kérdés
A nogyogyaszom policisztas ovariumot allapitott meg babat szeretnenk most van masodik honap hogy kimaradt a menzeszem azt mondta probalkozzunk 1 evet es ha nem jon ossze spontan mennyek vissza mert meg fiatalok vagyunk (meg kell hagyam hogy amugy nagyon jo nogyogyszom van kulfoldon is nagy eredmenyeket ert el romaniaban lakom)addig is dietazzak es sportoljak rendszeresen tapasztalatok kinek hogy jott ossze elegge el vagyok keseredve korulottem mindenki sorban jelenti be hogy jon a baba en pedig csak szomorkodom.25N

2021. febr. 26. 14:45
 1/3 anonim ***** válasza:

PCO-nál tényleg fontos, a rendszeres mozgás és az alacsony szénhidrát tartalmú étrend. 1 év próbálkozás teljesen normális, még akkor is ennyit mondanak, ha nincs PCO. Én a helyedben elkezdeném szedni az Inofolikot és a méhpempőt meg esetleg valamilyen babatervező vitamint.(Femibion-0, vagy esetleg a GAL+ Babaváró, vagy bármi más ami neked szimpatikus, de Folsavat mindenképp)

Kezdj el hőmérőzni, ezzel megtudod nézni van e peteérésed. Ehhez egy két tizedes pontosságú hőmérő kell és minden reggel megkell mérned a hődet mondjuk a szádban, nyelv alatt.De erről sok infot találsz a neten ha beírod. Tervezettbaba.hu-n tudod vezetni a ciklusod, ott szépen mutatni fogja ha megvolt az ovu. Körülöttem is mindenkinek jön a baba, párom barátja is aznap jelentette be mikor megtudtuk, hogy elvetéltem, közben meg a sógornőm küldözgette az ultrahang fotókat.. de ez csak kettő példa.

Ne szomorkodj neked is jönni fog, de most ezért tenned kell. Ne türelmetlenkedj, szedd amiket írtam és hidd el neked is sikerülni fog.

2021. febr. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a tanacsokat folsavat az mondta a nogyogyasz azt szedem is mar es figyelek az etrendre es a mozgasra is
2021. febr. 26. 16:19
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Folsav nem segít a teherbeesésben, azt arra adják, ha már megtörtént a dolog, hogy megelőzze a korai magzatfejlődési rendellenességeket. Ami segíthet még, az a nagy dózisú D-vitamin, bár ezt már biztosan szeded, hiszen a koronával kapcsolatban ez folyik a csapból egy éve. Q10 meg segíti a petefészket. Nekem nem volt PCOS, mégis 6 év volt, mire összejött, de a végén már mindent szedtem, meg masszázsra jártam, mozogtam, étrendet változtattam stb.
2021. márc. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!