Lombikosok! Aki szteroidot kapott, hízott-e tőle? Voltak-e mellékhatások tőle? Hanyadik lombik sikerült szteroid mellett?

Figyelt kérdés

2021. márc. 1. 18:50
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én nem híztam egy grammot se. (Átlag testalkatú vagyok, nincs endometriózisom és különösebb hormonális problémám sem.) Mivel nem csak ezt szedtem, így nem tudom, minek volt a mellékhatása, de én a szteroidnak tulajdonítom, hogy mindig szomjas voltam, a bőröm is jobban kiszáradt. De a szomjasság jó, mert úgyis az az ukáz, hogy 3-4 litert igyál. Hát, ezzel nincs gond így. :o)

Nekem a sztenderd protokoll részeként adták, tehát nem azért, mert bármi indokolná. Eddig egy lombikunk volt, az nem sikerült (de ugye nem a szteroid igény volt az alapprobléma, tehát ebből ne következtess semmire :).

2021. márc. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszi a válaszod! Azt én is észrevettem, hogy jobban szomjas vagyok. De olyan szinten, hogy iszok és utána is úgy érzem, hogy szomjas vagyok. Éjszaka is többször kelek fel pisilni.

Sajnálom, hogy nem sikerült. Nekünk már ez a 4.lombikunk, reméljük most a szteroid rásegít.

Drukkolok, hogy neked is hamar sikerüljön:)

2021. márc. 25. 08:55
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Köszönöm! :)


Én csak napi 7,5 mg-ot kaptam. Úgy tudom, hogy aki okkal kapja, az ennél jóval többet szed.

Igen, nálam is ez volt, hogy éjszaka is felkeltem, éjjel is szomjas voltam és kb ivás után is. ;)

Hűha...4. Az nem semmi! Gratulálok a lelkierődhöz, hogy újra és újra el tudtad kezdeni!!

Remélem, megtalálták az okot és most minden rendben van! Szurkolok nagyon!

2021. márc. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nekem 16mg-ot kell szednem, mert az Nk ölősejtes vizsgálatnál rossz eredmény jött ki. Most ezzel próbálkozunk, és hátha sikerrel járunk.

Köszönjük, nagyon kedves tőled:)

2021. márc. 26. 17:21
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! Sikerült a lombik?
2022. jún. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Szia. 4.és 5.lombiknál kaptam pluszban szteroidot. 4.-nél üres petezsák lett, az 5.-nél pedig kémiai.

Most tavasszal mentünk volna a 6.lombikra, de márciusban spontán létrejött a terhesség🥰

Most 15 hetes vagyok, bízzunk benne minden rendben lesz.

2022. jún. 18. 21:36
 7/8 anonim ***** válasza:
Gratulálok! 🥰 Ha jól értem most semmit nem szedtél az ölősejtek ellen és mégis sikerült :) Nekem is magas az NK sejt funkció…
2022. jún. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi szépen:) Igen, most semmit nem szedtem csak a vitaminokat (C+D, Q10, E vitamin, femibion, Omega3). Ahogy pozitív lett a teszt, azonnal progeszteron.

Decemberben voltunk egy másik immunológusnál, ő azt mondta, hogy nem is teljesen reális az a eredmény amit a G1 intézetben csinálnak. Azt mondta vérből nem igazán jó ez a vizsgálat, mert inkább a méhből kellene (Kaális dokink is ugyanezt mondta).

Pedig tényleg borzasztóan rossz eredményt adtak a G1 intézetben, és mégis sikerült a baba. Nem is hittem benne, hogy nekünk valaha spontán sikerülne, de szerintem ezzel mindenki így van 6 év után (és 5lombik után).

Minket a G1 intézetben az Ivig-es kezelésre is próbált rábeszélni a doki, ami több mint másfél millió lett volna. Még jó, hogy végül nem vállaltuk be.

Kívánom, hogy neked is sikerüljön minél hamarabb:)

2022. jún. 19. 09:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!