Mennyi az a spermiumszám, amikor inszemináció javasolt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Sajnos túl vagyunk 2 vetélésen. Páromnál kiderült, hogy a koncentráció 5M/ml, a mozgó spermiumszám pedig 25%. Én is jártam már több nőgyógyásznál, volt hormon vizsgálatom, eddig én rendben vagyok (még nálam is hátra van pár vizsgálat). Egyben kérdezném, milyen lehetőség van a spermiumszám növelésére?

2021. márc. 3. 19:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az már inkább lombik...
2021. márc. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is hasonló volt, és ezzel rögtön lombikra akartak küldeni. De engem a férjem nem engedett sem inszemre sem lombikra, amíg őt nem kezelték. Azt mondta, ha nála van a gond, akkor nem szeretné, hogy engem hormonkezeljenek miatta. Addig járt orvosokhoz, amíg kiderült, hogy herevisszere van. Az pedig korrigálható kisebb műtéttel. Azóta úton is van a baba, és örülök, hogy hallgattam rá. :)

Egyébként vannak speciális vitaminok férfi termékenységre, az is segít valamit, de nálunk az nem volt elég.

2021. márc. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

2. Gratulálok!!! :)

2021. márc. 3. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!