Hogy vegyem rá a pasimat, hogy akarjon gyereket?

Figyelt kérdés
A jelenlegi párom nem akar már több gyereket (neki van már 2), nekem egy sincs. A bibi csak az, hogy lassan 40 éves leszek 0,72-s AMH értékkel, inzulinrezisztenciával. Szeretem Őt, így nem szeretném elhagyni, Tőle szeretnék gyereket. Másrészt, ha el is hagynám, más pasit találni nagyjából fél év alatt, akibe beleszeretek és gyereket is akar, ami valószínűleg csak küzdelmesen jöhetne össze...A kapcsolatunk alatt már mondott olyat, hogy persze, lehet, aztán most megint azt, hogy nem, mert Ő már öreg hozzá (45 évesen nem akar pelenkázni). Tökre megértem az Ő álláspontját, de az enyém is érthető. Ő lenne kb az uccsó esélyem. Miért nem akar a világ legboldogabb nőjévé tenni?
2021. márc. 4. 05:20
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/101 anonim ***** válasza:
95%

Mert neki nem kell több gyerek, azért.

Kár volt ámítania téged, hogy egyszer talán. Neked meg kár volt elhinni.

Ha ebben nem egyeztek, és együtt maradtok, később bánni fogod. Ha az akarata ellenére leszel terhes, nagy valószínűséggel egyedül fogod nevelni a gyerekedet.

2021. márc. 4. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/101 A kérdező kommentje:
Ez oké, de 40 évesen már hová ugráljak ilyen értékekkel? 1 alatti AMH-val már csak lombik lehet, ja és HPV-m is volt.(Most lett először negatív eredményem)
2021. márc. 4. 05:59
 3/101 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem 40 évesen már ne legyen szakító ok ez, ha tényleg nagyon szeretitek egymást. Tényleg nem fogsz sajnos mást időben találni, akinek gyereket tudsz szülni :( de nem szabad ráerőltetni, mert akkor meg negyvenes egyedülálló anyuka leszel.
2021. márc. 4. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/101 A kérdező kommentje:
Ja, és még bízhatok a csodában :) Ha amúgy születne még egy gyereke, imádná. Tudom.A két lányáért meg veszik.
2021. márc. 4. 06:04
 5/101 anonim ***** válasza:
94%

Erre szokták azt mondani,hogy ez a vonat már elment.

Igazából az "uccsó" normális esélyed 10 éve volt.

Egy olyan kapcsolatba , ahol ezt nem lehet normálisan megbeszélni, pont nem hiányzik egy gyerek.

2021. márc. 4. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/101 A kérdező kommentje:
3. a választ köszi. Csak segíts, hogy engedjem el, hogy nem lett gyerekem? Mi adjon az életnek értelmet és reményt?
2021. márc. 4. 06:06
 7/101 anonim ***** válasza:
94%

Igazából ez már szerecsétken helyzet így is úgy is. Ha a párod nem akar gyereket ne erőltesd rá, hacsak nem akarsz te is egy ex lenni, aki vasalja rajta a gyerektartást. A picinek az sem jó, eleve vesztes családi helyzetbe születik, mert az anyja annyira babázni akar.

Ülj le a pároddal és komolyan szembesítsd a vágyaddal, hogy ez neked mennyire fontos, ha azt mondja nem akkor el kell engedni.

2021. márc. 4. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/101 A kérdező kommentje:
7/ ez már megtörtént. Tavaly emiatt szakítottunk is, csak kibékültünk, mert azt mondta, hogy ok legyen. Építsük fel a házunkat, és még akár bele is férhet. Csak annyit kért, hogy ha lesz gyerek,és ne adj isten szétmennénk, maradjak a faluban (Bp-n van lakásom). Belementem. Most, hogy a ház kb 1 éven belül megépül, és felhoztam Neki, hogy akkor lassan nekiállhatunk próbálkozni, megint jött azzal, mint tavaly.
2021. márc. 4. 06:16
 9/101 A kérdező kommentje:
Elengedés: mikor minden második hétvégén látom, mennyire boldog attól, hogy van két lánya, és nekem ez nem adatik meg soha? Háááát.....iszonyat nehéz
2021. márc. 4. 06:20
 10/101 anonim ***** válasza:
44%
Biztos szeret téged ez az ember? Ha igazán szeretünk valakit boldoggá akarjuk tenni nem? És neki ehhez tényleg nem kellene sokat tennie, nem is értem az ilyen férfiakat. Szerintem ha nekik kellene szülni is meg kihordani a gyerekeket már kihalt volna az emberiség
2021. márc. 4. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!