Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 3 sikertelen closty és ovitrel...

3 sikertelen closty és ovitrell kúra után mi a következő lépés?

Figyelt kérdés

2021. márc. 10. 10:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Meddőségi központ. Alaposabb kivizsgálás - mindkettőtöknek. Inszemináció, ha indokolt lombik.
2021. márc. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Átjárhatósági vizsgálat volt?
2021. márc. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem volt átjárhatóságim. Az hogy működik? Magánba érdemes csináltatni?
2021. márc. 10. 18:18
 4/13 anonim ***** válasza:

Szia! Meddőségi, de ahhoz amúgy is kell az átjárhatósági.


Kétféleképpen csinálják. Altatásban (laparoszkóp), vagy a HyCoSy, nem kell altatni sem vágni, 10 perc, ezt magánban csinálják én ezt ajánlom, nekem 45.000 volt.


Párodnak volt sperma analízis + HBA teszt? Neked hormon vizsgálat, AMH hormonnal, IR vizsgálattal? PCO és PCOS kizárva?


Ezeket nézik még elsősorban.

2021. márc. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is magánba voltam és azt is ajánlom. Nem volt kellemes, de utána elsőre összejött.
2021. márc. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Nekem úgy rémlik az orvosom a laparoszkópos műtétet emlegette... Azután mennyit kell pihenni? Mennyi ideig esik ki az ember munkából?

Egyik ismerősöm 6 hetet volt tappenzen utána, de valahogy én nem gondolom ezt "ekkora dolognak".

De mondjátok légyszi ha tévedek, nem vagyok még teljesen képben a témában.

2021. márc. 10. 20:52
 7/13 anonim ***** válasza:
A laporoszkópiás az aktatáska műtét. Én biztos nem azzal kezdeném. Sokszor már a sima Hycosy is eredményt hoz, ha nincs semmi komolyabb letapadás, endometriózis.
2021. márc. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Két laparos műtétem volt, ráadásul az egyik sürgősségi. Az első 4-5 nap kellemetlen, 1 hét után meg se éreztem. A császárommal is max 2 hétig lettem volna "munkaképtelen".
2021. márc. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az altatás és műtét. Pár hétig javasolt a pihenés. HyCoSy után én egy órával már semmit nem éreztem, másnap munka.
2021. márc. 11. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Elvitathatatlan. De például nekem ott derült ki, hogy endometriózisom van. Ami sehol nem látszott és a fájdalmas menstruáción kívül nem volt jele. Én örülök, hogy a lapar mellett döntöttem, így amikor már a konkrét meddőségi kezelésekbe kezdtünk, nem volt kétséges hogy belül minden rendben van.
2021. márc. 11. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!