Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Herevisszér műtét vagy inszemi...

Herevisszér műtét vagy inszemináció előbb?

Figyelt kérdés
Sziasztok!alacsony spermiumszám miatt fordult a párom andrológushoz, aki talált egy visszeret a herében. Sikerült már természetes úton várandós lennem tőle, de sajnos nem maradtak velünk. Kapott Fer14-et. Most még néznek nála hormonokat, utána konzultáció. Említette az inszemet is, mint opció, mivel a műtétre most a covid miatt nem igazán lehet orvost találni. Akik inszeminációra mentek, milyen tapasztalatok van? Illetve, ha sor kerül a műtétre, mennyi idő után lehet újból próbálkozni?

2021. márc. 13. 18:14
A kérdező szavazást indított:
Inszemináció
Műtét
13 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekünk a meddőségi központban az orvosunk javasolta, hogy ne legyen műtét annak ellenére, hogy az andrológus nagyon csak abban tudott gondolkodni. Sikerült spontán teherbe esnek inszemináció előtt. A férjem is Fer 14-et szedett.
2021. márc. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Az inszemináció az ebben az esetben tüneti kezelés lenne, hosszútávon nem egészséges a viszérrel nem foglalkozni. Ha még nemis, de később minden napos lesz a fájdalom és durvább helyzetben el is halhat az említett testrész.

Én 1.5 évet vártam a műtétre (hogy 18 éves legyek) de előtte már úgymentem az első vizsgálatra, hogy szinte minden nap fájt. És a műtétig mire eljutottam volt, h gyógyszerhez is kellett nyúljak. Ennek immár 8 éve. Azóta voltam vizsgálaton, jók lettek az értékek illetve született 2 gyermekem. ;)

Személy szerint amint lehet műtetném magam.

2021. nov. 30. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!