Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Inszemináció alatt ki mennyit...

Inszemináció alatt ki mennyit pihent ?

Figyelt kérdés
Sikeres eredmény érdekében ki mennyit pihent és hanyadik inszem lett sikeres ? Hogy birjatok a két hét várakozást ?

2021. márc. 17. 07:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem pihentem. Bejártam dolgozni. Sőt a második inszemnél valamiért annyira nem tudtam megülni a seggemen, hogy az már fájt. Rengeteget tettem-vettem a kertben. Az sikeres lett, ikrekkel estem teherbe. Nek az inszem utáni 10.napon már pozitív volt a teszt, valószínűleg az ikres terhesség miatt. Hogy jelenlegi helyzetben mit csinálnék, dolgoznék-e vagy sem, azt nem tudom. Rengeteg emberrel találkoztam minden nap, így valószínűleg most inkább nem járnék be dolgozni.
2021. márc. 17. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A vírushelyzet miatt főleg home office-ban dolgozom, így nem kellett sokat jönni-menni, de dolgoztam ugyanúgy, muszáj is volt lekötnöm magam. Egy héten 1-2x mentem be a munkahelyemre (autóval). A túl sok pihenés sem jó azt mondják. Viszont ha nehéz fizikai munkát csinálsz, akkor inkább maradjon otthon pihenni.
2021. márc. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondták, hogy egyáltalán nem kell pihenni, normál életvitelt lehet folytatni. Én az első kettőnél így is tettem. Mentem másnap dolgozni, úgyis csak irodai munka. A harmadik után egy hetet otthon maradtam és pihentem. Az sikerült.
2021. márc. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként tégy belátásod szerint, ha úgy gondolod, hogy segít, maradj otthon, ha megteheted :)
2021. márc. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én első 3nál bejártam ugyanúgy munkába. 4.nél kivettem 1 hét szabit, hamar meglett a +eredményem is így már vissza sem mentem munkába, ikres terhesség sikerült
2021. márc. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!