Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Inszemináció utáni beágyazódás...

Inszemináció utáni beágyazódási tünet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék inszem utáni beágyazódási tünetekről akinek volt és sikerült is.

2.inszemem volt,most vagyok a 7.napon és teljesen elvagyok kenődve...

Ma észrevettem mikor törlöltem meg magam pisilés után(elnézést,nem tudtam másképp leírni),hogy ilyen ragacsos fehér nyákom van,de elvileg ez akkor szokott amikor a tüszőrepedés nem? Ez most azt jelentheti,hogy ez a hónap sem sikerülhetett? :(

Azt olvastam a beágyazódás az barna ill halvány rózsaszín folyás,akinél van.

Előző hónapban mondjuk ilyet nem tapasztaltam vagy nem vettem észre.


2021. márc. 17. 15:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már többször volt olyan, h a 10. Nap környékén volt egy nagy görcs kb 5 percig és utána pár nap múlva pozitív teszt. Ilyen rózsaszínes, barnás folyás sosem jelentkezett, de van akinél igen. Szerintem annyiszor nem terhes manapság egy ember, h ennyire be tudja azonosítani ezeket. Főleg nem egy mesterség, plusz hormonokkal teli hónapban. Amit tapasztalatàl az is lehet jó, erre nincs sajnos szabály. Bárcsak lenne!
2021. márc. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Hát igen,nehéz belőni így. Voltam már terhes,de az spontán volt ott nem vettem észre ilyeneket. Itt más,mert tudat alatt is figyel az ember...sajnos.. :(
2021. márc. 18. 06:56
 3/14 A kérdező kommentje:
Hát nem múlt a görcsös fájdalom,tegnap akkorát beleszúrt,hogy brutál volt. Nyomásra is érzékeny a hasam már... most már kicsit para vagyok.
2021. márc. 20. 08:57
 4/14 anonim ***** válasza:
Végül mi történt kedves kérdező ? :)
2021. ápr. 12. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Sajnos nem sikerült a második sem.. Már megvolt a 3.is.. ennél semmit nem érzek.. jhéten kell tesztelni.
2021. ápr. 15. 14:51
 6/14 anonim ***** válasza:
Sok sikert kívánok neked :)
2021. ápr. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Drukkolok hogy sikerüljön!
2021. ápr. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Na mi történt kedves kérdező ??
2021. máj. 5. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Sajnos a 3.inszem sem sikerült,de nem is éreztem semmit. Nem görcsöltem nem szúrkáltam. Mondjuk ez stimu nélküli volt és 3 nagy domináns tüszővel. Hiába..

Jelenleg várunk a lombikra.. :(

2021. máj. 13. 16:12
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem is megvolt a 3. inszem , ma teszteltem negatívat :( együtt értek szorítok hogy a lombik sikerüljön 🤞🏻
2021. máj. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!