Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Kinek mi volt a probléma, ami...

Kinek mi volt a probléma, ami miatt nem jött a baba vagy elvetélt? Végül hogyan oldódott meg?

Figyelt kérdés

3 év, 2 kémiai terhesség, fél év felesleges félrekezelés, és most végre kivizsgálások alatt vagyok jó kezekben. Nagyon izgulok az eredmények miatt... meg el is vagyok keseredve, most töltöm a 24et, és 3 éve nem sikerül a baby akire már nagyon várunk...

igazából kíváncsi vagyok, hogy hasonló helyzetben lévő vagy akik voltak, anyukák/leendő anyukák mit tapasztaltak, hogyan sikerült, mi volt a baj stb



2021. márc. 18. 10:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

2 vetélés,1 műtéttel,1 spontán.

Most derült ki az inzulinrezisztencia és trombózishajlam.

2021. márc. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
52%
6 év, nulla vetélés, kémiai és egyéb finomságok. Spontán megfogant a lányunk és a kistestvérei is. Elvileg nem volt gond egyikünkkel sem, gyakorlatilag a fene se tudja.
2021. márc. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

1es, én is most holnapra várom a trombózis eredményemet. Nekem nagyon sokszor nincs peteérésem sem, úgyhogy gyanítom kapok vagy a pcoból vagy ir-ből én is, hiába nincsenek rá más tünetek. Hétfőn megyek a 3.napi vérvételre, remélem szépen időben megjön és nem szivat be mert elég nehéz volt így is időpontot foglalnom ebben a kavalkádban.


2es, nekem is van olyan ismerősöm,akiknek 10 évbe telt mire lett baba, nekik se találtak semmi gondot... ilyenkor elgondolkozom azért hogy ez lehet tényleg a "sors" döntése mikor van itt az ideje... nemtudom.

2021. márc. 18. 11:39
 4/11 anonim ***** válasza:

Első gyerek fél év alatt sikerült.

Most a második baba 3 év után jött össze spontán. 2kémia 1missed ab után.

Nálunk minden hónapban volt peteérés, de nem volt jó a minősége.

14 hetes kismama :)

2021. márc. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

A minőséggel lehet, hogy nálam is gond van, mert most egy spontán peteérés után 30 lett a progeszteronom ovu után 6 nappal, de a dokim azt mondta rá, ez jó. Viszont olvastam olyat, hogy beágyazódáshoz kell 40-50 is... hát nemtudom


És így a 3 után mi hozta meg a változást nektek?

2021. márc. 18. 12:51
 6/11 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Férjemmel elkezdtük szedni a pharma nordos Q10et, plusz én az inofolicot. Egy lombikos csoportban olvastam, hogy ezek javítanak a minőségén. 3hónap szedés után sikerült :)
2021. márc. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

1es vagyok.

Nálam semmi tünete nem volt az IR.nek,annyi,hogy mindentől híztam,nem tudtam fogyni.

Kitartás!

2021. márc. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Nekem a dokim azt mondta mikor rám nézett, hogy IR szinte biztos nincs (50kg vagyok sose tudtam hízni) de azért megnézzük úgy a biztos :D

2021. márc. 19. 07:14
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Jajajj, ezzel a vékonyan nem lehetsz IR-es hozzáállással nagyon gyanakvónak kell lenni. Nagyon is lehetsz IR-es, én is soványnak számítok, és össze-vissza voltak az cukor-inzulin értékeim. Nálam ételintoleranciák is kiderültek, és miután egészségesebb ételekre váltottam, sikerült híznom 3 kg-t, ami nem sok, de számomra nagy szó.
2021. márc. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ezért is jó, hogy ki lesz vizsgálva :)
2021. márc. 19. 13:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!