Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Progeszteron pótlás alatt...

Progeszteron pótlás alatt hogyan szakad meg a terhesség, ha olyankor nem indulhat be a vérzés?

Figyelt kérdés

4+2 naptól használok urostegant, mert kis barnázást tapasztaltam a kimaradó menszesz első napján.

Azt olvastam, hogy a progeszteron gátolja a nyálkahártya leválását, de ez egyben az is jelenti, ha nem fejlődne tovább az embrió, akkor sem jön meg a progeszterontól?

2 hét múlva megyek vissza az orvoshoz, addig milyen tünetek jelezhetik, ha minden rendben van, vagy ha esetleg nincs? A tesztek erősödése esetleg mérvadó, vagy az alaphő magasan maradása, terhességi tünetek megjelenése? Első terhesség és gyűjtöm az infókat, köszönöm az építő jellegű hozzászólásokat.



2021. márc. 19. 09:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Progi mellett is beindult a 7. hétben,reggel csak pár csepp délelőtt kcsit erősödött a wc zés alatt, majd egyszer csak elöntött.
2021. márc. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem sikertelen inszeminacio után progeszteron mellett jött meg.
2021. márc. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha elakar menni, mert valami probléma van, akkor progi mellett is elmegy, saját tapasztalat. Ne aggódj, az a legfontosabb, azzal tehetsz a legtöbbet, ha nem stresszelsz:)
2021. márc. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sajnálom, hogy ez történt veletek, de köszönöm, hogy leírtátok.
2021. márc. 19. 16:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi történt kedves kèrdező?
2023. máj. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!