Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » .6 éve volt egy halva szülésem...

Play94 kérdése:

.6 éve volt egy halva szülésem azóta hiába próbálkozunk nem jön össze a baba. Voltam dokinál. Volt egy petevezeték átfuvásom. Akkor mégis mi lehet a gond??

Figyelt kérdés
2021. ápr. 3. 19:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%
Lelki blokk is lehet. Esetleg pszichológus segíthetne.
2021. ápr. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ööö már nem bánt csak nagyon szeretnénk a párommal már kis babát. 26 éves vagyok és szerintem már idelye lenne h nekünk is legyen. A kérdésem a következő. Amikor ez tőrtént 6 éve. Látták nálam miomát, egy egyszerű Nőgyógyászati vizsgálaton ez látható vagy nem?
2021. ápr. 3. 19:54
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Párodat vizsgálták már? Jók a spermái?
2021. ápr. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Igen jok
2021. ápr. 3. 19:59
 5/16 anonim ***** válasza:
85%

Ezer és egy oka lehet.

Menjetek meddőségi központba.


(Légyszíves helyesen írj, mert ezt rossz volt olvasni is.)

2021. ápr. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Már 3 hónapja 1.5 2 napot van meg a menszeszem. Sokat híztam néha van hányingerem. De a teszt negatív lett. Most márciusba 9 én kellett volna h meg jöjjön de 21 én jött meg. Akkor mi lehet a problema?
2021. ápr. 3. 20:05
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Hormonális gond, az alapján, amit leírtál. Ha csak 1,5-2 napig vérzel, az azt jelenti, hogy a méh nyálkahártya nem vastagszik meg eléggé, ha van is megtermékenyített petesejt, nem tud hova beágyazódni. Az meg, hogy három hetet késik, negatív teszt mellett egyértelmű hormongondot jelez. Voltál egyáltalán rendes kivizsgáláson? Hormonpanel, cukor, pajzsmirigy, teljes labor?
2021. ápr. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nőgyógyásznál voltam elmonndtam a problémám de semmi ilyen vizsgálatra nem küldött el.
2021. ápr. 3. 20:13
 9/16 A kérdező kommentje:
Na és szerinted van volyan gyógyszer vagy gyógynövény ami segit h meg vastagodjon a méhnyalkahart, ám?
2021. ápr. 3. 20:16
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha már ennyi ideje szeretnétek gyereket, és nem jön össze, menjetek meddőségi központban. A nőgyógyászod ha sztk-s nem biztos, hogy jófej és elküld tb alapon, akkor menj magánban.

Ahogy írták lehet, hormonális gond van a háttérben, de mi is csak tippelni tudunk.

2021. ápr. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!