Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Closty átadásához milyen...

Closty átadásához milyen szabályok vannak? Csak orvos által? Büntetik, ha eladom?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 7. 07:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Uhh, én ezzel nem játszanék. Nem az esetleges bünti miatt, hanem mert nem látsz bele abba a nőbe, akinek odaadod, nem tudod és ő sem, hogy egyáltalán mi a baja, miért nincs gyereke. Te jó ég, ne haragudj, de nem is értem, hogy jut ilyen az eszetekbe. Menjen el orvoshoz, és az majd ír fel neki, ha erre van szüksége. Te meg ne ezen akarj már meggazdagodni...
2021. ápr. 7. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Bármely vényköteles gyógyszer eladása probléma. Nem véletlenül vénykötelesek, és nem véletlenül patikából szerezhetőek be. A visszavitt gyógyszereket sem adhatja el a patika.
2021. ápr. 7. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Engem ez a gyógyszer úgy is tulstimulalt hogy orvos adta,majd beledoglottem olyan fájdalmaim voltak.Bizos nem adnám másnak, nem vagyok orvos.Akar kórházba is juthat miattad az illető..
2021. ápr. 7. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
És vállalod az esetleges egészségkárosodásért is a felelősséget kérdező? Mert a felíró orvos igen.
2021. ápr. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!