Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Enyhe IR mellett kinek mikor...

Enyhe IR mellett kinek mikor sikerült a teherbeesés?

Figyelt kérdés
Illetve akinek 150g CH diétát kell tartani, tudtok valami egyszerű heti mintaétrendet? 🙂
2021. ápr. 9. 22:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
2,5 éve nem sikerül :( mondjuk a diétát még csak 2. hónapja csinálom, eddig azt mondták, nem kell.
2021. ápr. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Màsodik hònaoban (missed ab lett) utàna pedig első hònapban.
2021. ápr. 10. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

9. hónapban.

160g CH diétán voltam, rengeteg mintaétrend van a neten, én ezzel indultam el először (lejjebb kell tekerni a dumán, hogy eljuss, de több napos mintaétrend van fenn):


[link]


Illetve beléptem a "terhességi cukorbetegség" fb-csoportba, már a terhességem alatt, ott is vannak szuper ötletek, érdemes nézegetni teherbe esés előtt is szerintem.

2021. ápr. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
62%

Én magam csináltattam egy terheléses vércukrot, amin látszott némi IR, már akkor 5. éve nem volt gyerek, meddőségibe is jártunk, de ott senkinek eszébe nem jutott a terhelés, csak pár hormonpanel és a lombikot ajánlgatták.

Nem "kezeltem" sehogy, nem látta orvos, de 3 hónapra rá megfogant.

A nőgyógyásznak akkor mutattam az eredményt, dietetikushoz küldött, az adott valami étrendet, megpróbáltam betartani, de egy hét alatt úgy felborult az emésztésem, hogy mondom jó, annak semmi értelme, hogy már az első trimeszterben kinyírjam magamat, úgyhogy hagytam. Kicsit tartottam a 2. trimeszteri vércukorvizsgálattól, de az nem mutatott ki rendelleneset.

2021. ápr. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nekem már volt egy vetélés és egy kémiai 2 éven belül, pedig már van két gyerekem, most 3. gyerkőcöt szeretnénk és tavaly augusztusban derült ki IR és azóta egy kémiai terhességet sikerült összehozni, előtte 2 éve húsvétkor volt egy vetélés 5+3 hetesen és azóta ennyi :( semmi más gond nincs voltam minden hormon vizsgálaton, egyedül ez az IR keseríti meg a helyzetet 🤦‍♀️

Köszi a linkeket és a hozzászólásokat , eddig is próbáltam tartani a diétát de szerintem szigorúbban kell majd, remelem akkor meg lesz az eredménye hamarosan 🙄😄

2021. ápr. 10. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!