Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Progesterone Exelist 200mg-ot...

Progesterone Exelist 200mg-ot kell szednem 2x1-et.Ez az első ciklus, hogy elkezdtem.Gyakorlatilag aznap estétől szedem, h megjelent a nyúlós méhnyák.Ma kellene megjönnie, reggel 10es érzékenységű teszt negatív volt.Szedjem tovább?

Figyelt kérdés
A progi okozza a terhességi tüneteket, a hasam is görcsölget, álmosság jön rám totál hirtelen.Szóval szedjem tovább és teszteljek pár nap múlva...vagy ez már tuti nem lehet baba?Köszi a tapasztalatokat✌️

2021. ápr. 16. 21:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Mit mondtak, mikor tesztelj?

Addig jó, míg nem jön meg (persze ezt okozhatja a progi), de ha a "kötelező" tesztnapon negatív, akkor kell abbahagyni a progit, hogy megtudjon jönni.


Nekem nem várt után pár nappal kellett tesztelni. De a progi ellenére is megjött 2 nap múlva.

2021. ápr. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem a progeszteron minden esetben terhes tüneteket okozott. (négsem voltam az)
2021. ápr. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!1 nap késéssel,de progeszteron mellett is megjött.Talán majd legközelebb.
2021. ápr. 20. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!