Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Dr. Zatik János vagy Dr. Sápy...

Dr. Zatik János vagy Dr. Sápy Tamás? Debrecen

Figyelt kérdés
Sziasztok. Tanácsokat szeretnék kérni, hogy ki melyik doktort ajánlaná. Röviden a történetem, 2 éve szeretnénk babát a férjemmel. Nálam PCOS+IR áll fent, páromnál minden rendben van. Rengeteg orvosnál jártam már, de egyik sem igazán akart segíteni. Ezért szeretnék már egy komolyabb kivizsgáláson átesni. Valakinek valamilyen vélemény az adott orvosokról, vagy esetleg tud valaki olyan orvost ajánlani, aki tényleg lelkiismeretesen segít nem csak fogamzásgátlót íratna fel.

#PCOS #teherbeesési probéma
2021. máj. 7. 17:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én Dr Szilvási Ferencet ajànlanàm. A fentieket nem ismerem. De Szilvàsi kezel, igazán lelki ismeretes orvos.
2021. máj. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

De miért nőgyógyászt keresel, amikor ezen endokrinológus segíthet?

Egyébként egyiket se ajánlanám. Sápy majdnem megölte a lányom.

2021. máj. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól sejtem, hormon problémaval küzdesz. Én az említett két orvost nem tudom, mennyire jártas az endokrinológiában, viszont azt tudom, hogy Dr. Herman Tündének a szülészet-nőgyógyászat és az endokrinológia a szakterülete. Szerintem egy konzultáció megérné vele!
2021. máj. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2. válaszoló, megkérdezhetem hogy történt?
2021. máj. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!