Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Pozitív teszt. De meg jött...

Pozitív teszt. De meg jött vérzes?!

Figyelt kérdés
Arról lenne szó hogy 1 hete pozítív lett terhességi tesztem. /6 hónap után ez remek hír volt számomra. Aztán délután jött csattano.. vérzés..De nem görcsöltem. Meg ilyedtem azonnal ügyeletre rohantam. Ahol azt mondták ez menstruáció..mondták teszteljek ha el mulik vérzés... igy is lett ami negatív lett.. Szerintettek mit hidjek? Van még rá remény hogy baba van? :( /kedden megyek vissza az orvoshoz/ Köszönöm!
2021. máj. 19. 08:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Kémiai terhesség
2021. máj. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Kémiai terhesség, ahogy az első is írta. Én 3 terhességből kettőnél véreztem, de a teszt mindig pozitív volt. Sajnálom.
2021. máj. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hát akkor el veszett minden reményem :(
2021. máj. 19. 08:38
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Valóban kémiai. Ne add fel, 6 hónap még semmi, nekem több mint egy év után jött össze egészségügyi problémák mellett, és nekem is volt egy kémiai terhességem előtte.
2021. máj. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Normális, hogy most így érzel, de ne add fel! Ott a következő hónap, meg a következő... És most már biztos, hogy meg tud foganni, be tud ágyazódni, tehát működik a petefészked, vannak élő spermiumai a párodnak stb. Nekem az volt a legnagyobb parám, hogy mi van ha a petesejtjeimmel van valami, mert sajnos Magyarországon szinte lehetetlen donor petesejtet kapni. Reméljük a következő baba szerencsésebb lesz.
2021. máj. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom! :( De ne keseredj el, ez sajnos nagyon sűrűn megtörténik. És ez így még mindig jobb, mintha pár héttel később megy el, amikor már láttad is uh-n. Valószínű beteg lett volna a baba, és a természet szelektált. Tudom, hogy kegyetlenül hangzik. Nekem is volt 2 kémiaim, és 2 vetélésem, most 25 hetes vagyok. 2,5 év alatt jutottunk el idáig. Úgyhogy ne keseredj el!
2021. máj. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Annyira köszönöm hogy ennyien irtatok! Nagyon jól esik! Sajnálom hogy nektek is igy alakult... :( hisz ti sem adtátok fel és meg történt énis tovább probálkozom.. van már 20 hós kislányom ő nagyon sok erőz ad és biztatást.
2021. máj. 19. 12:46
 8/12 anonim ***** válasza:
Legtöbben itt is a kemiai után kövi hónapban megint + teszteltek és ott már minden rendben volt
2021. máj. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hát remélem nálam is igylesz😊
2021. máj. 20. 07:42
 10/12 anonim ***** válasza:

Ugyan ezt éltem át 8 hónap próbálkozás után csak én barnáztam. Sürgősségire rohantam, mert ünnepnap volt ahol kellőképp hülyének néztek. Lehet, ha kaptam volna progeszteront csoda történik és megmarad.

Azóta eltelt 4 év... soha sem produkáltam pozitív tesztet és 4 inszemen és 2 lombikon vagyunk túl sikertelenül. :(

2021. máj. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!