Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 17.2 milyen értéknek számít?...

17.2 milyen értéknek számít? (21.napi progeszteron)

Figyelt kérdés
az orvos szerint a hormonokkal minden rendben, de nekem úgy tűnik kevés.most akkor mennyinek kellene lennie? és abban a hónapban néztek uh-al is és volt peteérésem.

2021. máj. 19. 20:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi a mértékegység? Különbözők vannak, így nem mindegy. De gondolom, volt a leleten referenciatartomány is. Az mondjuk baj, ha nem bízol az orvosban.
2021. máj. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
44 nmol/L lett, ma kaptam meg az eredményt.
2021. máj. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

az orvos a meddőségi orvos..volt vele egy konzultációnk. A hormonokkal minden rendben, a nőgyógyász szerint az egyik petefészkemben van egy csokoládéciszta amit szerinte nem kell műteni, a meddőségi központ elküldött ugye erre a 3. és 21. napi vérvételre. A konzultáción azt mondta a doki, hogy a hormonokkal minden rendben , de ennek ellenére rögtön lombikot javasolt. ( azt mondta az inszemináció kilőve)

Sajnos valóban nem bízom benne, hiszen nekem nincs betegségtudatom.

A menstruációm minden hónapban pontosan jön meg, különösebb panaszom nincs.

Amikor rendszeresen tornázom, akkor még csak nem is görcsölök, csak annyi hogy nem jön a baba lassan 2 éve.

2021. máj. 20. 06:23
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem volt amúgy referenciatartomány a leleten.
2021. máj. 20. 06:23
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt továbbra sem tudjuk, milyen mértékegységben 17,2 az értéked, így lehetetlen válaszolni.
2021. máj. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan lelet, amin a progeszteronhoz nincs referencia tartomány....
2021. máj. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!