Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Vőlegènyem spermaeredmènyèről...

Vőlegènyem spermaeredmènyèről mondanàtok vèlemènyt?Volt màsnak is hasònlò eredmènye?Ha igen,akkor mennyi idő utàn sikerült a teherbeesès?

Figyelt kérdés

Mennyisèg(ml):2,7

Karencua:4 nap

Ejakulàciòtòl eltelt idő:60 perc

Viszkozitàs:norm.

Szìn,szag,küllem:fehères-opàlos,norm

Ph:8

Elfolyosodàs:teljes

Spermakoncentràciò(M/ml):37,5

Spermiumszàm(M):101,25

Progresszìv motilitàs(%):44

Teljes motilitàs(%):57

Nem progresszìv motilitàs(%):13

Immotilis(%):43

Normàl morfològia(%):4,5

Vitalitàs(>58):88,5

Fehèrvèrsejt(<1):1,65

Nagyon enyhe hereviszèr tàgulatot àllapìtott meg a doki,de nem foglalkozott vele ùgy igazàn.

Vàlaszokat előre is köszönöm!



2021. jún. 5. 11:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
15%

Te normális vagy, hogy ezt így kiteregeted itt? Mit szól hozzá a vőlegényed? Gondolom nem is tud róla, hogy ilyen megszállott, őt nem tisztelő mániákus perszóna vagy, akinek minden mindegy csak essen már teherbe..


Jezisom, kapjál már észbe mert ez nagyon gusztustalan!!!!

2021. jún. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Igazàbòl nèvtelenül kèrdezek,ìgy nem hinnèm,hogy nagy problèma lenne ez neki.Tavaly volt egy terhessègem,amit meg kellett szakìtani az 5.hònapban mert nem lett volna egèszsèges ès azòta pàrom felszedett jò pàr kilòt plussz ez a hereviszèrtàgulat se hangzik valami tùl jòl.Csak szerettem volna ha màs is mondana vèlemènyt az eredmènyről.Ennyi!
2021. jún. 5. 12:17
 3/16 anonim ***** válasza:
89%

Jézusom, miért lenne baj, hogy megosztja névtelenül és tanácsot kérsz. Ezt akkor is odaírod, amikor egy férfi kér véleményt, mert a felesége nem ovulál? Nagy gond van a fejekben.


Amúgy ez egy nagyon jó eredmény, tehát elvileg simán terhes lehetsz, ha nincs más gond.

2021. jún. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nagyon szèpen köszönöm a vàlaszod ❤ Remèlem sikerül ismèt teherbeesni,ès ezuttal egèszsèges gyereket szülni,mert elèg szomorù vagyok ,hogy az első terhessègem,ìgy vègződött 22 hetesen. 😔
2021. jún. 5. 12:42
 5/16 anonim ***** válasza:
92%
Nagyon sajnálom, nekem a teherbeeséssel voltak problémáim és már az is nagyon megterhelő volt lelkileg. Nagyon sok sikert kívánok nektek!!
2021. jún. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm ❤Csak annyit tehetek most,hogy vàrok 😕 csak nèha olyan nehèz,főleg,hogy mindenki teherbeesik körülöttem ès gond nèlküli a terhessègük.Örülök nekik tènyleg,hogy ìgy alakult nekik,csak ilyenkor eszembe jut,hogy èn mennyire szerencsètlen vagyok/voltam.😔 Azòta neked sikerült teherbeesni?
2021. jún. 5. 12:59
 7/16 anonim ***** válasza:
58%

A párod eredménye teljesen jó. Ne aggódj. Ha nincs más baj akkor nincs akadálya a terhességnek.

A barátnőm 23 hetesen szülte meg 3 éve a kislányát mert a 18 hetes genetikai ultrahangon kiderult nem egészséges sajnos és az egyik keze sem fejlődött ki normálisan.

Rá fél évre lett újra terhes. Minden rendben volt a kislánnyal, nem tudni a pontos okát a mai napig, hogy miért de a 29.héten megindult a szülés.

Ennek ellenére is rendben volt minden. Egészséges, eléterős kislány azóta.

És most ismét várandós egy kisfiúval😁

Ne görcsölj rá

Minden rendben lesz

2021. jún. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
77%

"ne gorcsolj rá"

Ezt sporoljatok már meg. Ha épp teljesen kétségbe vagy esve, mert mondjuk anyád kórházban van, vagy egy csomót találsz a melledben akkor hogy örülnek ennek a mondatnak? Csak mert ugyanilyen kétségbeejtő tud lenni egy magzat elvesztése... Ne görcsöljon rá??? Beszaras hogy van aki itt tart...

2021. jún. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
23%

Én amúgy egyetértek a 7es válaszolóval.

Nem szabad rá görcsölni. El kell engedni a témát, másra figyelni stb

Tudom én is hogy ez nem így megy, hogy azt mondják ne görcsöljön rá az ember és akkor hiphop minden jó lesz. De fejben el kell engedni kicsit a dolgot

Tudom sablon de mégis jó tanács.

7 év után döntöttem hogy nem görcsölök rá erre a teherbeesésre

Ne tudjátok meg 7 év alatt mit ki nem próbáltam...

"elengedtem" a dolgot és 3 hónap alatt estem teherbe

Egyáltalán nem rossz tanács

2021. jún. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm ❤ Sajnos nekem is hasònlò volt a helyzetem.Èn Angliàban laktam tavaly ès a 19. Hètben vettèk èszre,hogy a jobb karja nem fejlődött ki csak fèlig 3 ujjal ès alig mozgott màr szegèny a vègèn,csak a màsik oldalt mozgatta a karjàt ès a làbàt,olyan volt mintha lebènult volna fèlig.22 hetes voltam màr mikor megszakìtottàk a terhessèget.Sajnos ott ritkàn csinàlnak ultrahangot ès ezèrt csak ekkor vettèk èszre 😥olyan volt mintha lebènult volna.Nem derült ki,hogy mitől alakult ki a baràtnődnek a babàjànàl?😥
2021. jún. 5. 14:46
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!