Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Segíthet a progeszteron krém?

Segíthet a progeszteron krém?

Figyelt kérdés

Barnázok mielőtt megjön, 28-29 naposak a ciklusok egy ideje, de volt már 38 is. 21.napi vérvételen 7,62 ng/ml a progeszteron, a papír szerint nincs eltérés 2,2-16-ig jó.

De akkor nem értem a tüneteket, meg azt h miért nem sikerül már 1 éve a baba. Uh-n minden rendben. Most vettem egy rakat ovulációs tesztet és azt a wtn krémet.



2021. jún. 7. 12:57
 1/3 anonim ***** válasza:
18%
Én nem használnám, doki ajanlása nélkül. Lehet többet ártasz vele, mint használsz...
2021. jún. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ártani nem fogsz vele, de igazából sokat nem ér. Használtam, nem változott semmi, mikor Utrogestant kaptam, akkor meg is maradt a baba.
2021. jún. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Sokakanak vizsgálat nélkül írják a progit, ártani nem fog

Ugyanígy voltam,mint te, rákérdeztem a dokinál,azt mondta kenjem nyugodtan. Következő ciklusban megfogant a baba, már egy éves múlt. Ja és azóta nincs menszesz előtti barnázàs sem.

2021. jún. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!