Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Nekünk eddig miért nem sikerül...

Nekünk eddig miért nem sikerült és másnak igen?

Figyelt kérdés
A párom nem megy belém mindig kihúzza de semmi más védekezési módszerünk nincs. Más barátnőimnek olyan könnyen sikerül. Az egyik gyógyszer mellett lett terhes

2021. jún. 9. 21:45
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
93%
Ezotéria kategóriában próbáld meg, hátha valami látó erre tud mást is írni, mint hogy 🤷‍♀️
2021. jún. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem... most akkor teherbe szeretnél esni? Ha nem, akkor örülj, hogy mázlitok van.
2021. jún. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
87%
Ha tényleg ki tudja húzni, akkor nem leszel így terhes.
2021. jún. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
95%

Most dicsekszel vagy panaszkodsz? :D

Most akartok gyereket vagy sem?


Megszakitas mellett 5 evig en se estem teherbe, vegul 3 honap alatt jott ossze a baba akkor, amikor tenyleg probalkoztunk.

2021. jún. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem!
2021. jún. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
100%
Te akarsz gyereket a párod meg nem mi? Örülj neki inkább,hogy nem estél teherbe eddig
2021. jún. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
80%

Hat ez eleg fura.... ha kihuzassal vedekeztek ne csodalkozz hogy nem esel teherbe...

vagy a parod nem akar gyereket te meg igen?!

2021. jún. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:
Nem azon van a hangsúly hogy szeretnénk e. Hanem hogy másnak sikerül pedig gyógyszert szed nekünk meg nem pedig alig védekezünk csak kihúzza félünk lehet valami baj lehet velünk
2021. jún. 9. 22:08
 9/41 anonim ***** válasza:
94%

Probalkozzatok ugy,hogy benned megy el es ha egy even belul nem esel teherbe akkor lehet arra gondolni,hogy valamelyikotokkel gond lehet!!!

Addig mig valamilyen modon vedekeztek semmi csodalkozni valo nincs rajta nem mindenki egyforma.

2021. jún. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
85%
8 évig megszakitással voltunk együtt,majd mikor babát szerettünk volna,1 alkalom elég volt hozzá. Nincs veletek baj,csak eddig nektek is szerencsétek volt
2021. jún. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!