Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Nekünk eddig miért nem sikerül...

Nekünk eddig miért nem sikerült és másnak igen?

Figyelt kérdés
A párom nem megy belém mindig kihúzza de semmi más védekezési módszerünk nincs. Más barátnőimnek olyan könnyen sikerül. Az egyik gyógyszer mellett lett terhes

2021. jún. 9. 21:45
1 2 3 4 5
 31/41 A kérdező kommentje:
28as...Ki mondta hogy az érdemem? ..te értelmes választ sem tudsz adni a kérdésemre. Legalább igen, a 16 os megértette rögtön , nem úgy mint te. Igen, még tudta fogalmazni értelmesebb mint én hogy az ilyenek megértsék, mint te.
2021. jún. 10. 14:51
 32/41 anonim ***** válasza:
83%
Kerdezo, szerintem nem velünk van a baj,ha 30 kommentelo kozul egy ember ertette meg elsore vagyis inkabb talalta ki, hogy mire gondolsz.
2021. jún. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 A kérdező kommentje:
Nem csak 1 értette mint látod,végig olvastad a kommentemet..... de ő írta le pontosan..a legjobban
2021. jún. 10. 17:44
 34/41 A kérdező kommentje:
Neked nem a semmiért csak 66%-os a válaszod neki meg 100.. ő nem akad fenn ilyeneken ..leírta és ment tovább
2021. jún. 10. 17:46
 35/41 anonim ***** válasza:
91%
Az a vicces, hogy mas jobban le tudta irni te kerdesedet, mint a te a sajatodat.
2021. jún. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 A kérdező kommentje:

Igen én is ezt írtam. Sosem írtam sehol hogy nem írta le értelmesebb. :D amúgy ő nem kérdésben írta le. Válaszban.

Még valami amit tudatni akarsz?

2021. jún. 10. 18:39
 37/41 anonim ***** válasza:
53%

Ember, ha nem akartok babát, akkor védekezni kell, ha meg akartok, akkor nyilván nem kell...ennyire egyszerű.


Amúgy azoknak sem jön össze elsőre akik akarnak, nem is értem mi a problémád.

2021. jún. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 A kérdező kommentje:
Sehova nem írtam hogy akarunk,de azt sem hogy nem. Mivel sok ismerősömnek úgy össze jön hogy mellette gyógyszert szed...és mi meg csak megszakítással védekezünk..az nem annyira biztonságos..így kicsit megijedtem hátha valami baj lehet. Ennyi. Se több se kevesebb ki a jó ég beszélt itt arról hogy akarunk e vagy nem?..mindenki ezzel jön de sehol se írtam ilyet
2021. jún. 10. 20:57
 39/41 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátló se nyújt teljes biztonságot, ahogy szinte egyik védekezési forma sem. Talán az ha gumival csinálják a megszakításos védekezést. Szóval a fogamzásgátlónál elég egy-két rosszkor kihagyott tabletta, egy megfázásra kapott gyógyszer vagy egy szimpla 1-2 napos hasmenés rossz időben és puff már érik is a tüsző amiből az illető semmit nem vesz észre a kis hímivarsejtek meg ha jó időben találkoznak vele kész a terhesség. Az óvszer sem ad 100%-ot,elszakad,kilyukad,megsérül. Ha teljesen belefeletkeznek egymásba, akkor észre sem veszik. A megszakításos védekezéshez pedig kell egy tapasztalt férfi, aki tényleg kiveszi időben. Attól, hogy te nem lettél terhes, az nem azt jelenti, hogy valami bajod van, hanem, hogy a társad tudja mikor vegye ki. 7 év alatt soha nem lettem terhes megszakítással. Mikor szerettem volna gyereket az első hónapban megfogant. Ez nem szabályszerű, tudom, de nem gondoltam, hogy baj lehet velem mert nem csúszott be sose a baba.
2021. jún. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm utolsó! Szuper választ kaptam tőled
2021. jún. 10. 22:06
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!