Darabkás barnazas mensikor?

Figyelt kérdés
Pozitív a teszt, voltam dokinál, várni kell, pihenni. Valakinek pozitív sztorija? Össze vagyok törve, sokat küzdöttünk érte, második inszeminaciom volt sikeres.

2021. jún. 19. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy segít-e. Nekem volt, hogy pozitív teszt után mikor aktuális lett volna a mensi, még két hónapban volt kisebb barnázás, de nem darabos. Aztán elmúlt.

Szurkolok nektek :)

2021. jún. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem is akkor kezdődött amikor az aktuális mensi lett volna. Barna pöttyök ürülnek, de ma már mintha kevesebb lenne. Holnap újra doki, remélem biztatást fog majd adni ☺️
2021. jún. 20. 22:47
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is barnaztam amikor megkelett volna jöjjön rá + 2 napra kezdődött, 3 napig folyamatos volt és a 12 hétig volt így kB heti 1 x egy picit.

Amíg nem volt szív hang addig a doki csak pihenés és magne b6 ot tudott javasolni és nem bíztatott. Mikor volt már szívhang kaptam progi tabit.

Most itt alszik éppen melettem 🥰🥰🥰

2021. jún. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ma voltam dokinál, petezsak szikholyaggal látszik ☺️ progit kapok 2x400mg. Egy hét múlva már szivhang is lesz. Lekopogom,de a barnazas is elmúlt. Kicsit néha szurkál, magnéziumot és nospat is kell szednem, és rutascorbint, terhes vitamint szedek mellé ☺️
2021. jún. 21. 21:09
 5/5 anonim ***** válasza:

Szupi :) kívánom a legjobbakat. A progi tabi sokat segít ebben a barnazas dologban.

Drukkolok hogy minden oké legyen :) 3 as válaszoló

2021. jún. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!