Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Szeretnék segítséget kérni,...

Szeretnék segítséget kérni, főleg tapasztalatok érdekelnek. Alacsony-normál AMH (1,01 ng/ml) mellett sikerülhet teherbe esni természetes úton? 32 éves vagyok.

Figyelt kérdés

Fsh 6.6 IU/L, LH 2,5 IU/L, ösztradiol 244 pmol/L, prolaktin 214 mIU/L, ciklus 3. napján.

Fogamzásgátlót kb fél éve hagytam abba, 15 évig szedtem.



2021. jún. 19. 21:03
 1/8 anonim ***** válasza:
57%

Nekem 0,89 volt, be voltunk jelentkezve konzultációra .

5 nappal előtte pozitivat teszteltem.

Sosem szedtem fogamzásgátlót.

38 éves vagyok

2021. jún. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem a 0.6 amh ra azt mondta a doli az sem olyan rossz, teherbe teherbe esem csak vagy beteg volt, vagy szívhang nem lett.
2021. jún. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
11%
Nincs ebben tapasztalatom hála az égnek, de az fsh/lh aránynak 1 -nek kéne lennie.
2021. jún. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0,3-as AMH- val 4.hónapban természetes úton sikerült. Előtte volt 2 missed ab, utána derült ki az IR-IGT, gyógyszert is szedek rá. Szóval nem reménytelen.
2021. jún. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2021. jún. 21. 05:50
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez az AMH érték teljesen jó.

Nekem is ennyi,38 éves vagyok.

Első hónapban terhes lettem,sajnos vetélés lett de IR miatt.

2021. jún. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Mindenkinek, aki esetleg hasonló kérdésen aggódna: az első próbálkozós hónapban összejött a baba, azóta megszületett és ma már egy hónapos.

Várandósság előtti hónapokban rengeteg vitamint+ásványi anyagot szedtem, nagyon odafigyeltem arra, hogy mit eszek, diétáztam, igyekeztem jól reagálni a stresszre és az orvosom javaslatára kipróbáltam a baratcserjét is (kapszula és krém formában).

Lehet, hogy ezek nélkül is sikerült volna, mert hozzánk akart érkezni a csodálatos kisfiunk, ki tudja. A magam részéről igyekeztem mindent megtenni, amit csak tudok.

A lényeg, hogy hálásak vagyunk neki, hogy minket választott!

2022. máj. 25. 06:46
 8/8 anonim ***** válasza:

Gratulálok! Jó egészséget és rengeteg vidám pillanatot nektek! :)

Az én "csoda" kisfiam 4 hónapos már. (4-es voltam)

2022. máj. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!