Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Hol csinálnak inzulinreziszten...

Hol csinálnak inzulinrezisztencia tesztet?

Figyelt kérdés
3 éve babaprojektben vagyunk. Az eddig elvégzett vizsgálatok alapján egészségesek vagyunk. Viszont inzulinrezisztencia teszten még nem voltam. Külföldön élek de a közeljövőben megyünk haza Magyarországra. Szeretnék otthon csináltatni egy inzulinrezisztencia tesztet. Tudja valaki hogy Győr-Moson-Sopron megyében hol csinálnak ilyet? Köszönöm
2021. jún. 27. 18:36
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Ez nem teszt. Ez egy terhelés, éa vérvétel. Nőgyógyász,endokrinológus kérheti a vizsgálatot.
2021. jún. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%

Cukorterhelést kell kérni háziorvostól vagy egy belgyógyászhoz, vagy gasztroenterologushoz elmenni magánban mert jellemzően fél év mire bekerülsz.

Vagy egy magánlaborban, gondolom Győrben, Sopronban tuti van.

Synlabra keress rá.

2021. jún. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Magán laborba is elmehetsz. Vannak labor hálózatok, pl. a synlab. Nézd meg, hogy Győrben van-e, nem olyan drága vizsgálat. Ha államiba akarnál menni, akkor beutaló kell és kitudja mikorra kapsz időpontot, ha nem sürgős a vizsgálat (ezt a beutaló orvoa dönti el).
2021. jún. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2021. jún. 27. 19:20
 5/7 anonim ***** válasza:

Magánlabor.

Én synlab.ba voltam.

Előnye,hogy nem kell hozzá pl.orvos vagy beutaló de kb.20ezer ft.

2021. jún. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tb alapon kb lehetetlen 3 pontos terhelést feliratni, a 2 pontos meg semmit nem ér. Így marad a magánlabor. Synlab, centrumlab. 20 körül meg is van. Az eredménnyel meg el kell menni egy jó endokrinológushoz. Emellé egyébként nem árt vinni neki pajzsmirigy hormon eredményeket is (TSH, fT3, fT4, anti-TPO, anti-TG)
2021. jún. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én a medicoverben voltam a 3 pontos IR mérésen és pajzsmirigy laboron (TSH, ft3, ft4, anti-TPO, anti TG) és estére már az emailemen volt az eredmény. Győrben is elérhetőek és az ára is egész jó volt szerintem.
2021. júl. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!