Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mennyire megbízható az ovuláci...

Mennyire megbízható az ovulációs teszt?

Figyelt kérdés
Egész hónapban néztem, egyszer sem volt pozitív. Volt két vonal de valódi pozitív egyszer sem. Azt tudom,hogy ha pozitív is még nem biztos,hogy megtörténik a tüszőrepedés,de vajon fordítva is igaz? Ha nem igazán pozitív attól még lehett peteérés? 20-as érzékenységű a teszt.

2021. jún. 29. 14:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem volt egyforma két csíkos egyik teszt sem, akkor a legerősebb csíkú tesztet vedd figyelembe ami után újra halványultak a csíkok. Akkorra tedd kb. a peteérés időpontját. Néha nem sikerül elkapni az lh csúcsot, de ez nem jelenti azt, hogy nem történt meg a peteérés. Ahogy egy pozitív lh tesztnél sem 100%, hogy kilökődik az a pete.
2021. jún. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem LH teszt alapján soha nem volt peteérésem. Üdv, egy 17 hetes kismama.
2021. jún. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem, mégis terhes lettem, szóval ne kenődj el.

12-18. Napig 2 naponta együtt vagytok, akkor nem lőhetsz mellé.

2021. júl. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!