16mm-es tüsző?!

Figyelt kérdés
Ovaleap injekciót kaptam. 12.-én voltam a 11. ciklusnapon, ekkor a bal oldalon volt egy 16mm-es tüsző a jobb oldalon pedig egy 13mm-es. Még hétfőn, kedden kellett adnom az ovaleapot, szerdán a tüszőrepesztőt. Pénteken volt az inszemináció. Péntekre megnőhetett a 16mm-es tüsző úgy, hogy jó legyen vagy esélytelen?

2021. júl. 19. 16:33
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Persze. Napi 2mmet nő normál esetben.
2021. júl. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha a dokid azt mondja jó lesz, akkor jó lesz.

Nekem is 16 mm volt a 11. ciklusnapon a domináns, utána 3 napig ment még az Ovaleap, majd a 14. napon este a repesztő. Mivel inszem előtt már nincs UH, így nem tudtuk meg, mi történt. Baba nem lett.

2021. júl. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát ez-az. Itt sincs inszem előtt uh, amit nem is értek, mert lényegében így brintre megy a dolog. Nem mondott semmit a doki, csak annyit, hogy drukkol, hogy sikerüljön. Nekem ez a második volt, de több nem lesz. Ha ez sem sikerül akkor szeptemberbe lombik.
2021. júl. 19. 18:09
 4/7 anonim ***** válasza:

Én az utolsó stimumat kezdtem meg tegnap, nem csináljuk tovább. Nagyon maximum jövőre a cseheknél, ha majd a covid helyezt engedi.

UH azért nincs inszem előtt, mert az UH zselé akadályozná a kisfickókat.

2021. júl. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem, hogy miért a cseheknél folytatjátok ha nem sikerül? Azért drukkolok, hogy sikeres legyen!
2021. júl. 20. 16:51
 6/7 anonim ***** válasza:
Aranyos vagy, kösz! A csehek már első beavatkozásnál 75%-os sikerességgel dolgoznak. A magyar itézetek kb fele, harmada ennek. Egyébknt sem vgyok elragadtatva az ellátásól, most meg hogy minden államosítva lesz, különösen szar lesz a helyzet.
2021. júl. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem 9. Cnapon volt 14 mm-es tüszőm és 14. Napon lett pozitiv az lh tesztem. Korábbi terhessegemnel pont ovu előtt voltam uh-n, akkor 13. Cnapon 20 mm tüszőm volt es szintén 14. Napon pozitiv teszt, másnapra felment a hő uh meg is repedt 14. Napon. Én aranyositva kiszámítása h vajon így mikor repedhet meg és úgy időzitettünk. Ez volt az első closty honap
2021. júl. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!