Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Létezik, hogy egyáltalán...

Létezik, hogy egyáltalán nincs ovuláció? Tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés
Második babánkat szeretnénk. Kisfiam 3 éves, szinte csak a gondolatra megfogant, problémamentes volt a terhesség. Egy ideje próbálkozunk hogy legyen kistesó, egyelőre eredménytelenül. Menstruációs ciklus szabályos, 28 napos. Elkezdtem az ovulációs tesztet használni. Eddig ennek sem volt értelme. Terhes nem lettem, és a csík sosem lesz olyan sötét, mint a kontroll vonal, egészen halványan szokott látszódni. Lehetséges lehet, hogy nincs is ovuláció? Vagy mi gondja lehet, hogy nem akar jönni a baba?

2021. júl. 20. 21:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Lh teszt nekem sem mutatott soha ovut. Hőmérőzésből tudtam, hogy van.

Végül a 9. hónapban sikerült

2021. júl. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
Az lh tesztek is különbözö érzékenységűek nekem is csak a 15 ös mutatja, 25 nél nem is volt 2.csík kb.
2021. júl. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

#1 es vagyok

én is 15öset használtam, de sosem volt egyforma erős

2021. júl. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az mit jelent, hogy 15 és 25?
2021. júl. 20. 23:22
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az ovulációs teszt az LH hormon szintjének a peteérés előtti emelkedését mutatja ki. A normál érzékenységű teszttel azt állapíthatjuk meg, hogy az LH szint mikor éri el a 25 mIU/ml értéket. Az extra érzékenységű pedig a 10 mIU/ml-es szintet jelzi.
2021. júl. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Érzékenység mint a terhességi tesztnél is van hogy 10 es érzékenységű.


[link]

[link]


A rózsaszin a 15 ös a másik a 20vagy25 nem tudom

2021. júl. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
6 vagyok és ugyan abból a vizeletből van csinálva
2021. júl. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Javaslom a hőmérőzést, abból látszik, hogy volt-e peteérés. Keress rá neten a módszerre, leírják pontosan hogyan kell csinálni.
2021. júl. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!