Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Progeszteron pótlás mellett...

Progeszteron pótlás mellett barnázás?

Figyelt kérdés

Mensi előtt 1-2 héttel kezdődő barnázásra kaptam progrszteron 200-ast 10 napig. Baba miatt is, mert csak 30-as volt a progim alapbol.

Most hüvelykúpot használok baci miatt, ami nyilván ürül minden másnap. Emellett talán mintha kicsit barnás is lenne (kúp sárgás).

A lényeg hogy a progi pótlás ellenére ha van barnázás az okoz gondot?

Kivizsgáltattam magam, minden rendben van (hormon panel, tsh, uh, cukorterhelés)

Most vagyok az 5.DPO-n



2021. júl. 25. 14:34
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Szia! En is utrogestan huvelykapszulat használok este 200mg-ot mert mensi előtt pontosan egy héttel kezdek barnazni... nagyon nagyon zavaró, használom egy ideje de eddig nem segített, hogy baba legyen. Az 5. Dpo egy kicsit korai barnázás, az nem tudom mi lehet
2021. júl. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod. Mióta szeded ?

Nekem valószínűleg a hüvelykúp jön ki, amit a bacik ellen kaptam..

De hogy barnázás-e az… azt most nemtudom eldönteni mivel 6 napig kúpozok is.

Bízom segít a babában. Ha nem akkor már nemtudom mitévő legyek.. akkor fogok kétségbe esni, ahogy ismerem magam.

2021. júl. 25. 20:29
 3/23 anonim ***** válasza:
Decemberben kaptam először aztan volt hónap, amikor nem szedtem. 1 éve nem sikerül a baba, előtte pedig volt egy missed abom, ami elsőre sikerült. Anno is volt mensi elott barnazas de sosem már egy héttel... Nem tudom, hogy mi lehet a baj, minden eredményük teljesen rendben van. Tuszoim is mindig megfelelő méretűek. Saját magam próbáltam barátcserjét és gyógyteákat is, de mint mondtam, azok megtobb vérzést csinaktak🤦‍♀️ a következő az lesz, hogy szeptemberben elmegyek egy atjarhatosagi vizsgálatra 🤷‍♀️😓
2021. júl. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Jaj, az kimaradt, hogy amikor sikerült a baba akkor 5 vagy 6 nappal peteeres után egyszeri, érme nagyságú beagyazodasos vérzésem volt. Élénk piros kb 200as nagyságú verfoltot tapasztaltam torleskor. Esetleg erre tudok tippelni, ami ilyen korai időszakban elofordulhat 😊
2021. júl. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Ez durva.. mi ugyanígy vagyunk.

4 hónapra sikerúlt az első baba, majd azóta most vagyunk missed ab óta az 5. Hónapban ami próbálkozós.. tudom ez kevesebb és más sokkal többet próbálkozik.. de első babával egybe véve 1 éve már… na most ez bosszantó mi az ok.. mi változott azóta mikor minden eredményem jó.. miért kellhet akár átjáhatósági ha előtte okés volt? Nem értem ezeket.. mi változott?

Gondolom ezek a kérdések benned is megvannak.

Miközben tegyem hozzá most a tsh-m is gyönyörűre be van állítva, előzőleg nem volt jó, mégis sikerült…

2021. júl. 25. 21:06
 6/23 A kérdező kommentje:

Nekem korábban mensi előtt kb 4-5 nappal barnás maszat.. akkor el is engedtem, tuti meg fog jönni.. na akkor nem jött meg, baba volt.

És aztán nincs most műtét óta semmi.. pedig annyi mindent próbáltam már.. lehet azért is beszélek így, mert perpillanat már ki vagyok borulva.. épp ilyen hangulat kapott el :/

2021. júl. 25. 21:22
 7/23 anonim ***** válasza:
Na ez durva, hogy mennyire hasonló hasonló sztorik! 😓 ez az érzés, hogy miért ment el a baba és azóta miért nem sikerül és hogy ez történhetett volna máshogy is az a bizonyos mi lenne ha kérdés. Én is teljesen hullambolgykben vagyok. Tesóm babát vár, kb naponta jönnek az infók, képek tőle. Egyszerűen nem tudok nem erre gondolni, ragorcsolni mert folyamatosan ez a téma van körülöttem. Rohadt nehezen viselem és nagyon elegem van az egészből de de mi anno eldontottuk, hogy gyereket akarunk és ez nem fog változni, ezt nem lehet kikapcsolni. Ugyanúgy minden hónapban figyelem magam és néha agyalok mi bajom lehet. Ezen szerintem semmi sem tud változtatni, hogy "lazabban" kezeljem a témát.
2021. júl. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Hát igen.. én sehogy se tudom lazábban kezelni..

Körülőttem mindenki babás már… nekünk pedig sehogyan sem jön össze…

2021. júl. 25. 22:23
 9/23 anonim ***** válasza:
A kúp felmarhatja kicsit a nyálkahártyát odabent, így ez okozhat kisebb barnázást simán. Én emiatt is szedtem inkább szájon át a progit. Meg féltem, nehogy a felhelyezés közben vigyek be valami bacit.
2021. júl. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Kedves 7-es:)

Sikerült azóta a baba? Voltál átjárhatóságin? Van fejlemény ?:)

Szép napot:)

2021. okt. 3. 07:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!