Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ha nincs peteérés, termékeny...

Ha nincs peteérés, termékeny nyák sincs?

Figyelt kérdés
Próbálok ismerkedni magammal, a ciklusommal. Elkezdtem az előző ciklusban hőmérőzni, nyákot vizsgálni. A hőgörbém szerint nem volt ovu(igaz volt 1-2 nap amikor nem tudtam mérni), viszont majdnem-tojásfehérjés nyák volt. Összefügg a kettő? ha tényleg nincs peteérés, termékeny nyák attól még van/lehet?
2021. aug. 26. 23:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nyák nincs ovu van.
2021. aug. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1%
Termékeny nyák? A nyákot nem lehet megtermékenyíteni. A petesejtet termékenyiti meg az ivarsejt. Akkor van érett petesejt ha van ovuláció. Rengeteg információ van a neten a megtermékenyítésről nézz inkább utána. De én a helyedben inkább a biosz könyvet böngészném és el napolnám a gyerek vállalást...
2021. aug. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
85%

2-es Neked kellene még művelődni női ciklus ügyben, ha nem tudod miről beszél.

Nem jelzi egyértelműen, hogy bekövetkezik -e a peteérés.

2021. aug. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!