Mit nézessek még meg?

Figyelt kérdés
Voltam 3.és 21. Napi vérvételen és nagylaboron. Mindkettőn az éhgyomri cukrom volt kicsit magasabb minden más rendben. Nem kaptam rá semmit,csak inofolic és 160 g ch-s étrend. Előtte sem ettem ennyi ch-t,max 100g-ot, szóval ezzen nem foglalkoztam. Azóta mérem reggel otthon, mindig 5,7 alatt van,de 5 alatt soha. Semmi tünetem nincs, menzeszem is 28-30napos. Vékony vagyok és fáradékony, ezért most kértem időpontot kortizol szint nézésre. Ha pre diabéteszes vagyok akkor ez 2es típusú? 31 vagyok,van egy gyermekem már,ő hamar összejött.Uh-n az egyik petefészkemet 'mintha' pco-s nak látná a doki,de nem volt túl meggyőző. Csak már ideges vagyok hogy mi a franc miatt nem sikerül.

2021. aug. 31. 11:03
 1/3 anonim ***** válasza:
81%
D-vitamin szint, petevezeték átjárhatósági, spermiogramm. Én ezekkel folytatnám.
2021. aug. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

AMH hormont is néztek?


Gyulladás faktorok, cöliákia, trombózishajlam vizsgálat (leiden mutáció) még jó lehetne.

2021. aug. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

D vitamin meg gyulladás protein (CRP) nagylaborban is benne van, de igazuk van az előzőeknek, ezek mind fontosak.

Viszont nagylaborban nincs benne a 3 pontos cukor és inzulinvizsgálat. Csak a cukrod nem mutat teljes képet, mondjuk azt tegyük hozzá hogy 5,7 magas a teherbeeséshez (tapasztalat).

Az összes lelettel egy jó meddőségi endokrin dokit kéne felkeresni, nekem is az ő általa összeállított kezelés segített szinte azonnal.

2021. aug. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!